Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarázza már nekem el...

Magyarázza már nekem el valaki, miért van az, hogy emelik a minimálbért vagy csökkentik a hús áfáját és NEM TÖRTÉNIK semmi?

Figyelt kérdés

Megfogadtam már annyiszor hogy nem nézek TV-t, híradót meg pláne nem, mert csak felhúzom magam. Kb. 2x biztos eldobnám az agyam a sok butaságtól, ez mégis szöget ütött a fejemben!


A magyar átlagfizetés 500euró-nyugdíj kb. 300, mégis a fogyasztói árakban-bérekben egy drasztikus adócsökkentés után sem történik semmi??


2013. nov. 8. 08:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Humbuk az egész!Csak hazudnak.Állítólag rezsicsökkentés is volt, mégsem látom...
2013. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez egy akkora balfék, mostmár tisztán látszik: [link]


Nem vagyok MSZP-s, de ezek a fideszesek sem jobbak!!

2013. nov. 8. 08:47
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Én meg nagyon is, mert az eddigi harmincezre gázszámlám már csak 21 ropival vág meg havonta. Villanyra, vízre is kevesebbet fizetek, de a fűtésen jön ki a legjobban.
2013. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
A húsfélék áfája meg csak a jövő évtől csökken, de ezt mondták is a híradóban. Kérdező, te úgy látszik hiába nézel TV-t, nem érted, amit mondanak benne.
2013. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

A hús áfáját szerintem ugyanúgy benyelik a termelők/kereskedők mint az összes többit.

Elég csak arra gondolni, hogy ha egy őz fingjától (elnézést :P) eldől 3 szál búza már sírnak hogy emelni kell a kenyér árát. Majd a következő évben, bejelentik, hogy nagyon szép és bő termés volt de a kenyér ára valahogy ezt nem követi. Ugyanez történik az üzemanyagok árának csökkenésekor is. Valahogy emelni mindig van miért, csökkenteni viszont nem szeretnek...

2013. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyelnek be semmit, mivel még nem csökkentették. Egész egyszerűen azért nem látod a csökkenést, mert csak a jövő évtől lesz.
2013. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6: lehet hogy januártól vezetik be, de már MOST kijelentették, hogy ez nem jelenti azt, hogy csökkenni fog a fogyasztói ár.


Valóban minden évben rossz a termés, nincs gusztustalanabb a magyar parasztnál!

2013. nov. 8. 09:16
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Forrást kérek. Ha nem adsz, akkor úgy veszem hazudtál.
2013. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2013. nov. 8. 09:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furán hangzik, de a kereskedőknek és a termelőknek is az az érdeke, hogy jobban vegyék az emberek a húsukat. Az ÁFA meg ugyebár senkié, az megy a közösbe.
2013. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!