Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kárpátiáról mi a véleményete...

A kárpátiáról mi a véleményetek jobbikosok?

Figyelt kérdés
Főleg jobbikos emberek válaszoljanak, mi a véleményetek a Kárpátiáról? Sokan szidják őket, meg hogy csak a pénzért csinálják.. Bárki válaszolhat, de légyszi írjátok oda hogy jobbikosok vagytok-e:)
2009. nov. 16. 16:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
32%

a kárpátiával nem az a baj, hogy pénzért csinálják, amit csinálnak - elvégre valamiből nekik is meg kell élni.

még az sem baj, hogy a mondanivalójuk enyhén szólva avitt és hazug mítoszokról szól - az igazi baj, hogy rettenetesen rossz zenét játszanak.

(nem vagyok jobbikos, de ha az lennék, akkor is menekülnék a "zenéjük" elől)

2009. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyok jobbikos és nem is leszek. A Kárpátiáról az a véleményem, hogy ha szimplán semleges, emberi témákról írnák a dalaikat, tized annyian lennének kíváncsiak a zenéjükre. A rajongóik nagy része az "eszme" miatt jár a koncertre, és nem a zene élményéért. Így lett kultfigura pl. Fanka Deli is. Ez egy múló divat, 10 év múlva senki sem fog emlékezni rájuk. Bocsi a Kárpátia rajongóktól.
2009. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem hallgatni a számaikat.


Hogy pénzért csinálják vagy sem azt nem tudom és nem is érdekel.

Én azt nézem amit elértek,egy egész országot ébresztettek rá arra hogy mi a nemzettudat és a hazaszeretet.


Kárpátia koncikra én legfőképp a hangulat miatt járok,iszonyatos jó élmény látni hogy lebeg a nemzeti zászlók erdeje a rock muzsika közben,ahogy a tömeg 1 emberként érez,ahol minden ember bajtársa egymásnak.

Szerintem ez egy jó dolog.


A Kárpátiának és a nemzeti rocknak is nagy szerepe volt abban hogy 2006-ban nemzeti radikálissá váltam.

2009. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%
A szittya Lagzi Lajcsi.
2009. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
29%

előzőnek piros pont!

engedelmeddel a te frappáns és szellemes definiciódat használni fogom :)

2009. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Aki azt mondja hogy csak a pénzért csinálják az még életbe nem volt Kárpátia koncerten, szívből-lélekből játszák a számokat, ha meg pénzt is keresnek az mért baj? Valamiből meg kell élni, de a pénz jó részét hangtechnikára, albumokra stbb.. fordítják, és megdolgaznak érte, mert nézzétek meg hányx koncertük van, majdnem minden hétvéga shzombat vasárnap, van mikor péntek is koncertnap, aki nem hiszi: www.karpatiazenekar.hu erről ennyit, de azért lehet pofázni alapozatlanul, akinek meg nemtetszik zeneileg az dugja fel magának a cd-jét, és olvasgassa a néphazugságot a wc-n!
2009. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

azt hogy pénzért csinálják, nem úgy értettem hogy miért nem ingyenesek a koncertek. Csak szerintem kicsit el vannak szállva az árakkal. Szerintem nagyon drágák a koncertjegyek, a minőség meg ahhoz képest elég szar:/

zenészként pedig azt figyeltem meg, hogy minden szám ugyanolyan.. Van mindegyik tagnak egy bevált hangszíne, és nincs szinte semmi változatosság:/

2009. nov. 16. 16:52
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
szerintem az a 2000Ft egyáltalán nem drága... gondolj bele, hogy mennyibe kerül, a hangosítás, kiszállás, szállítás, stb..
2009. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
jó, de ugyanazon a helyen ahol volt az a koncert, volt előtte például Irie Maffia koncert. Nem összehasonlítani akarom, de az Irie Maffia is nagy zenekar, sokan kíváncsiak rá, híresek is, és az a koncert volt 1000forint, úgy hogy az előzenek a Skafunderz volt. Ami viszont már egy tényleg híres zenekar.. Ha az volt 1000forint, akkor azt mondom hogy a Kárpátia legyen mondjuk 1500.. de ők 2100ért koncerteztek, az meg már sok szerintem egy kicsit
2009. nov. 16. 17:19
 10/36 anonim ***** válasza:
34%

16:47 vagyok.


Kárpátia rajongók!


Ajánlom figyelmetekbe a követekző zenekarokat: Napra, Kerekes Band, The Moon and the Nightspirit.


Jó szórakozást!

2009. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!