Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon mikor "visszavon...

Bajnai Gordon mikor "visszavonult", s pár évig az USA-ban volt, akkor illuminétus kiképzésen vett részt?

Figyelt kérdés
Az amerikai illuminátus csoport hívta meg, hogy kiképezzék az Orbán komrány meguktatására?

2013. nov. 9. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor elég ergya az illuminátus oktatási színvonal.
2013. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Ilyen képzés nem létezik!


Szerintem szélsőliberális kurzuson vett részt, avagy "hogy mossuk ki az emberek agyát".

2013. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktor amikor Soros pénzén egy darabig Nagy-Britanniában volt, akkor illuminátus kiképzésen vett részt?


Az angol-amerikai illuminátus csoport hívta meg, hogy kiképezzék az Kádár-rendszer megbuktatására?


(Bár ügyeltem a szöveghűségre, kérdésedet pár helyen kénytelen voltam korrigálni, mert brutál rosszul írsz.)

2013. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, hogy került ez a kérdés a politika rovatba. Igaz, olyan rovatot, ahová való, nem találtam. Talán az igaz, hogy nem való e fórumra, itt azért legalább nyomokban valós dolgokról van szó.
2013. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kis hegyi kolostorban képezték. Kenyéren és vízen élt, naponta kemény edzések, addig nem mehetett soha aludni, ameddig hatágú shurikennel el nem találta 100ból 100x az Orbánfej alakú céltáblát.
2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező és a 3. válaszoló által feltett kérdésekre - bármilyen hihetetlennek tűnik is - a válasz : IGEN.
2014. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lol a Bajnai Goblinka, és az órrtúró Szigetvári Viki a két

törpetroll Mordorból :D

Imádom a két kis Takimanót...lealázni :)

2015. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!