Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jön be a kuruc...

Miért nem jön be a kuruc info? Letiltották megint?

Figyelt kérdés
Ja és az új Magyar hajnal (WTF???) párthoz hogy viszonyul?
2013. nov. 9. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
50%
Akik olvassák nem látják be, de mint én is aki még pár évvel ez előtt kapásból bevette a kuruc agymosását rájöttem arra h sokkal jobb ha kicsit utána nézek a dolgoknak és gondolkodok is egy kicsit és azóta fordultam 180°-ot szélső jobboldali radikálisból egy liberális emberré és jobban érzem magamat. Attól h gyűlölködsz h juj a zsidók ezt meg azt csinálták attól nem lesz jobb neked.
2013. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
26%
Nem gondoljátok,hogy az a tény hogy a zsidók irányítjék a vilgáot mégiscsak valamennyire igazat ad a kuruczinfohoz hasonló oldalaknak? a cigányokról már ne is bezséljünk
2013. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene azt az állítást elfogadni, hogy a zsidók irányítják a világot??? Bizonyítékot! (De ne azt, hogy azt írták a kurucinfón!)
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
10%

" de mint én is aki

még pár évvel ez előtt kapásból bevette a

kuruc agymosását rájöttem arra h sokkal jobb

ha kicsit utána nézek a dolgoknak és

gondolkodok is egy kicsit és azóta fordultam

180°-ot szélső jobboldali radikálisból egy

liberális emberré és jobban érzem magamat."


Egészségedre!


Én meg pár éve egyáltalán nem olvastam, most se nagyon, de azért van látogatótábora, mert nem jól haladnak a dolgok az országban.


Szóval azokra kellene megoldást találni!

Akiket említettél azokat azért szidják mert szerintük túl sok hatalom összpontosul a kezükben.


Aztán, hogy mint van azt nem tudom igazán.

2013. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
45%

A zsidók nem irányítják a világot, de elég nagy befolyásuk van.

Sok mindent kitudnak lobbyzni.


Például Magyarországon is van befolyásuk.Pl:Csak miattuk kivettek a nemzeti alaptantervből írókat, költőket, miattuk nem lehet utcát, főteret elvezni olyanról, aki nem szerette a zsidókat, de mellette jó ember volt.

2013. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
54%
Tudod én nem szoktam kuruczinfot olvasni és igazából lehet, hogy tényleg jobb lenne ha megszűnne ( kivéve a cigányok rémtetteit mert talán ráébresztik a naiv embereket a valóságra amit azok nap mint nap művelnek), de ha példának ott van a rothscild és hozzájuk hasonló zsidó családuk akiknek vagyona és hatalma szinte felfoghatatlan. Keress rá egész sok anyagot találsz arról, hogy hogyan befolyásolják az Egyesült Államok és Európai történéseket és,hogy hogyan építgetnek meguknak jachtkikötőket pl Montenegróban akkora összegekből mint Mo éves költségvetése
2013. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
73%
És ez kizárólag a zsidókra igaz? Ne nevettess már!
2013. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
43%

"hogy hogyan befolyásolják az Egyesült Államok és Európai történéseket és,hogy hogyan építgetnek meguknak jachtkikötőket pl Montenegróban akkora összegekből mint Mo éves költségvetése"


Nem kimondottan szeretem a zsidókat, de azért gondolkozz el azon amit most írok. Mióta világ a világ a gazdag ember általában két dolgot (persze sok más egyéb dolgot is, de a két jelentősebbet írom le) csinált a pénzével. 1. Elköltötte luxusdolgokra, olyanokra, ami másnak nincs, vagy azért mert abban leli örömét, vagy azért, hogy kifejezze státuszát.

2. Befektette, hogy még több legyen neki. És mibe a legjobb fektetni, ha sok pénzed van? Persze, hogy a politikába, vagy a hatalom embereibe. Marcus Licinius Crassus, a Mediciek, Fuggerek, Albrecht von Wallenstein mind mind azért pénzelték a consulokat, pápákat, hercegeket, a császárt (persze voltak magasztos célok is, Wallenstein nem pénzelte volna a pfalzi választófejedelmet, vagy a svéd királyt, de az elsődleges a saját érdek) , hogy "egyszer majd kérjenek valamit", ahogy Virág elvtárs mondta a felejthetetlen Tanú című filmben. A fent felsorolt úriemberekben az a közös, hogy egyikük sem zsidó. Sőt a négyből három, buzgó katolikus volt (tehát a zsidó barátságnak még a gyanúja sem merülhet fel, akkoriban még másképp ment), Crassus meg hát szegény nem is hallhatott Krisztus áldozatáról.

A lényeg a lényeg, a Rotchchildok ugyanazt csinálták/ják - csak sokkal intézményesebb formában, zseniálisan megszervezve - amit a többi gazdag elődük.

Persze vannak olyanok, akik sokszor félreteszik az anyagi érdeket egy pillanatra, de sosem felejtkeznek meg a saját érdekükről sem. Vannak olyanok is, akik elsősorban másokra gondolnak, ők a szentek és a legritkább esetben lesznek nagyon gazdagok.


Ui. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a gazdag emberek rosszak, vagy nem lehetnek erkölcsösek.

2013. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
Hiába magyarázod, úgyis csak a zsidókat látják továbbra is.
2013. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
Kedves 18-as nem nagyon tudom,hogy ezzel mit akartál leírni. Mások is régen pénzelték pl a pápát,hogy hatalomhoz jussanak ez oké de ezáltal ha nem is a világot de egy kis részt ők tudtak irányítani, ma ugyanezt csinálják a zsidók ( persze nem csak zsidók vannak köztük de azért elég nagy hatalmat képviselnek ők) a pénzükkel megvesznek mindent és mindenkit, hogy ők irányítsanak és ezáltal javarész ők uralják a világot. TE gyakorlatilag azt mondod h régen is ezt csinálták és ma is ezt csinálják, nem is megcáfoltd hogy ők irányítanak hanem még meg is erősítetted a példáiaddal, hogy régen is ez ment
2013. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!