Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jön be a kuruc...

Miért nem jön be a kuruc info? Letiltották megint?

Figyelt kérdés
Ja és az új Magyar hajnal (WTF???) párthoz hogy viszonyul?
2013. nov. 9. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
6%

"Azért nem lehet veletek, rasszistákkal vitatkozni, mert képesek vagytok egész egyszerűen hazugságokkal jönni. Az, ami a történelem, azt egész egyszerűen nem veszitek figyelembe, hanem kitaláltok helyette egy hülyeséget, amit aztán el is hisztek, és kiabáljátok, mint igazságot."


Végül is minden kitalált ami nem a zsidókat magasztalja. Ez teljesen evidens.

2013. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem így van, csak én tanultam történelmet az iskolában.
2013. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
39%

"Na de akkor miért is rosszabb bankárok a nem zsidóknál? Miért veszélyesebbek?"


Nem zsidó bankárok nem léteznek. Nőj már fel és nézz körül!

2013. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
17%

"Ez nem így van, csak én tanultam történelmet az iskolában."


Akkor te csak a zsidó verzióját ismered a történelemnek, ezért nem mérvadó a véleményed.

2013. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
87%
Tehát azt állítod, hogy a történelemkönyvekben van a hazugság, a kurucinfón meg az igazság?
2013. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted Hitler miért akarta kiírtani a zsidókat? Ő még idejében észrevette,hogy mihez fog vezetni ha majd ők irányítanak és így is lett,szép lassan összehoztak egy válságot de közben több pénzük van mint jónéhány ország éves költségvetése
2013. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
83%

"Nem zsidó bankárok nem léteznek. Nőj már fel és nézz körül!"


Tudod, ez már csak azért sem elképzelhető (meg sem említve azt, hogy a világon évente több közgazdász végez, mint a zsidó egyetemisták száma) , mert például a Vatikáni Banknak nincsenek zsidó bankárai. Legutóbb egy olasz katolikus bankár kezelte a pénzügyeket.

2013. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
58%

57! Azért hadd ne értsek egyet Hitlerrel! Köszi!

Amúgy meg ha nem lennél ilyen csacsi, tudnád, hogy a magyarok sem úszták volna meg, a zsidók csak az első lépés volt.

2013. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

"defura, nekem eddig egyáltalán nem akart bejönni, de ha vtunnel.com ról próbáltam, egyből bejött... na jó mind1..."


Illuminátusok meghackelték a gépedet, hogy ne olvasd a híreket, de hogy kiírtad a kérdést, gyorsan blokkolták a progikat nehogy kiderüljön a túrpisság :xD

2013. nov. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
A világ 3 leggazdagabb embere nem zsidó azt nem tudom h hányadik helyen áll az első zsidó csak hirtelen ezt a 3 embert vizsgáltam meg. Tény h vannak zsidók a pénzügyi területen, de vannak ott bőven nem zsidók is. Csak azt szeretném megtudni h rasszisták szerint azok a zsidók akiknek kisboltjuk van vagy pedig a természet tudományok felé mentek pl: fizikusok, kémikusok, biológusok, csillagászok, vegyészmérnökök ezek is ugyan úgy tehetnek arról h szar az életetek??? Mert szerintem ezeknek az embereknek semmi közük a gazdasághoz és tudtommal vannak bőven zsidó tudósok.
2013. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!