Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád egy olyan állami...

Támogatnád egy olyan állami propagandakampány (egész estés film, dalok, plakátok) indítását, ami azt hangsúlyozza, hogy igaz, hogy a Nyugat pénzben gazdagabb, viszont a Kelet lélekben gazdagabb és megéri Magyarországon maradni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország ahhoz nem eléggé kelet, hogy "lélekben gazdagabb" legyen.
2013. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A lélekkel biztosan jól lakok..
2013. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"az utcán kedvesek az emberek, nincs olyan rohanás."


Hahaha

2013. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én egy olyan propagandafilmet támogatnék ami nem fideszes és lefesti hogy fél százalékkal több a dolgozó de ehhez a külföldön élőket és a közmunkásokat is bele kellet számolni


meg számszerűsíteném benne hogy igaz hogy 10 % csökkentettek a rezsin de 30% többet fizetsz mert a sok különadótól a minimálbér megadóztatásán át az egykulcsos adón keresztül jobban lehúznak mint valaha csak több kisebb néven

2013. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert az állításod nem igaz.
2013. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Én semmilyen propagandát nem támogatok. Azt támogatom, hogy minden ember egyéniség, egyéni gondolatokkal és jól tennék ha az iskolában inkább azt tanítanák, hogy hogyan fogalmazza ezt meg az egyén és hogyan fejezze ki a véleményét. Hidd el, ha így működne már nem itt tartanánk, de a mindenkori hatalomnak az az érdeke, hogy minél agymosottabb embereket neveljen ki, akiket tökéletesen lehet etetni az idióta propagandával, mint mondjuk téged.
2013. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

'megéri Magyarországon maradni'


XDDD ezen jót röhögtem :D


Ja és a válaszom NEM!

2013. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Nagy sláger most ez az ország elhagyása téma, de én ilyen idióta kampány nélkül sem szándékozom elmenni. Csak ideges lennék ha meglátnám a TV-ben ezt a lelkes marhaságot.
2013. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!