Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újpesten (főleg Káposztásmegye...

Újpesten (főleg Káposztásmegyeren, de persze egész újpest érdekel) milyen az állami bölcsi helyzet? Nehéz bekerülni, vagy ha valaki jelentkezik, akkor valószínűleg fel is veszik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Újpestiek vagyunk. Úgy működik, hogy ha 2012 őszétől akarod a gyerkőcöt beiratni, akkor 2011 szeptemberétől lehetett legkorábban várólistára iratkozni. Mi a negyedik iratkozási napon mentünk, és már a huszonsokadik sorszámot kaptuk a kinézett bölcsinkbe...

Nem veszik fel azt, akinek az anyja terhes, otthon van gyesen, gyeden, stb.

Sorszám szerint, jelentkezési sorrend szerint kerülnek be a kicsik. A túljelentkezés sajnos hatalmas :( Képzelem, hogy ha már is majdnem 30.-ak voltunk, akkor tavaszig hány gyereket feliratnak..


Június közepén tájékoztatnak, hogy mehet-e a gyerek bölcsibe, tehát felvették-e, és persze a beiratásnál kell a munkáltatói igazolás....ördögi kör.

2012. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! nekem jövő évtől lesz esedékes, csak előre akartam tájékozódni, hogy mik az esélyek. Ha rögtön az első beiratkozási napok egyikén megyek (mint Te is), és jó sorszámot kapok, akkor az garancia a felvételre, vagy utána még szelektálnak különböző szempontok szerint, és még 1-es sorszámmal is kieshetünk akár? Visszamennék dolgozni, tehát nem lennék otthon utána, ezen kívül nem tudom figyelhetnek-e még valamit.
2012. márc. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!