Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az együtt pm (Bajnai) és az...

Az együtt pm (Bajnai) és az mszp már megint megszorításokról beszél?

Figyelt kérdés

Még hatalomra sem jutottak (remélem nem is fognak) és már megszorításokról beszélnek- HIHETETLEN!

Elég volt már belőlük- 8 évig csak megszorítottak és igérgetek, hogy majd jobb lesz - aztán még rosszabb lett!!! AZ IMF kölcsön is azért kellet mert már az ország a csőd szélén volt!


Hogyan lehetnek olyan buták az emberek, hogy még ilyen hazudozó a hazát a külfőldi érdekeknek kiárusító bandára szavaznak!


2013. nov. 10. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Valószínű úgy húúú a fidesz nem jó akkor mszp. Aztán hmm az mszp nem jó akkor fidesz. Na kb ez megy a rendszerváltás óta. Pont mióta ez az okos nép önállóan dönthet ki irányítsa az országot. Annyira befolyásolhatók hogy félelmetes. Egy reklám és már mennek is a boltba, meg szavazni. Meg komolyan ki az az elvetemült aki küldi az sms-t az x faktorba? Vannak ilyen emberek? Pedig vannak. Mégpedig a szavazók táborában is. Meglepő? Nem nagyon.
2013. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Hogy te milyen egyszerű vagy, kérdező! És milyen sok példányban létezel! (Az itteni kérdéseket nézve)Téged tényleg sikeresen palira vett a Selmeczi Gabriella-féle retorika, hát úgy látom, tényleg bevált. Ti majd mindig körbe-körbe békemeneteltek, meg közben azt is mindig elhiszitek, hogy a Bajnai, meg a Gyurcsány olyan gonoszok ám, hogy ránk uszítják a nyugati kizsákmányolókat, megerőszakolják a nőket, kiszívják a kisgyerekek vérét... mit mondjak neked erre? Neked már mindegy.
2013. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
igen
2013. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is sokszor elgondolkozom, hogy hogy lehetnek ennyire buták az emberek, mikor ilyen kérdést olvasok.
2013. nov. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

A balliberális oldal 2 programjával egyet értek. Egyik a rezsicsökkentés megszüntetése és helyette energetikai korszerűsítési támogatások, másik az egykulcsos adó helyett többkulcsos.

Jobb oldali vagyok, a rezsicsökkentéssel és az egykulcsossal is jól jártam, de ezek nem hosszú távú és modern megoldások.

De mindegy, ők úgysem nyernek.

2013. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bumbi02 ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy van két ember.

Az egyik ember azt mondja, minden jó lesz, kánaán, fellendülés, és megszorít, majd azt mondja, ez nem megszorítás. Őt szeretjük.

A másik ember azt mondja, hogy minden jó lesz, de ehhez megszorítások kellenek, egy kevés lemondás a lakosság részéréől, és megszorít. Őt utáljuk.


Mindkettő ugyanazt csinálja, csak az egyik azt mondja hogy ez nem megszorítás, míg a másik bevallja, és a másikat utáljuk... És akkor sokan nem értik, miért birka nép a magyar...

2013. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hahahahaha válasza:
17%

5. válaszoló: A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.


Ez érdekes, mert egyébként a kérdésre egyáltalán nem válaszolt.


Pont a rezsicsökkentés és az egykulcsos adó bántja a csőrét. Akkor kérdeznék én is néhány dolgot:


- A közműcégek monopólhelyzetben vannak, vagy ha nem vagyok elégedett a szolgáltatással vagy az árakkal, kérhetek árajánlatot, és szerződhetek másik közműcéggel is?


- Módjukban és érdekükben állt-e, hogy akkor is árat emeltek, amikor a világpiaci ár csökkent, és a forint is erősödött?


- Növelheti-e M.o. versenyképességét, ha csökken a rezsi?


- Hogy lehet az, hogy a szocializmusban sokáig 5 kulcsos SZJA volt és fokozetosan, különböző kormányok törölték el az egyes kulcsokat? Az előző kormány idejém 2 kulcsos volt, most hogy 1 kulcsos lett, 3 kulcsosat szeretne Bajnai, miért?


- M.o.-on bűn gazdagnak lenni? Bűn sokat keresni?


- A gazdagok, magas jövedelről álmodozó értelmes frissdipomások nem fognak hanyatt-homlok menekülni innen, ha nem csak arányosan, de aránytalanul is több adót kell majd fizetniük?


-Miért jó a magyar embereknek, ha valaki nem itt épít fűthető medencét, hanem valahol máshol, ahol alacsonyabb a gáz ára?

2013. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
megvolt a napi bérkérdezés, köszönjük
2013. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

""A balliberális oldal 2 programjával egyet értek. Egyik a rezsicsökkentés megszüntetése és helyette energetikai korszerűsítési támogatások,""


De jó neked biztos gazdag lehetsz!

2013. nov. 11. 20:24
 10/12 A kérdező kommentje:

""megvolt a napi bérkérdezés, köszönjük""


Megvolt a mai IDIÓTA válaszod!

2013. nov. 11. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!