Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen párt (ok) kellenének a...

Milyen párt (ok) kellenének a Magyar Parlamentbe?

Figyelt kérdés
Kérlek ne azt írd, hogy melyik nem kéne! Bármelyik közül lehet választani függetlenül a közvélemény-kutatásoktól.
2009. nov. 17. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezekkel az alkotmányos, törvényi, közszféra szerkezeti, feltételekkel teljesen mindegy.

Végy egy apácát, és étlen szomjan tedd be a ku”vák közzé és 1 nap mulva már kuncsaftköre lesz.

2009. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egy fiatal, elkötelezett értelmiségiek által alapított, demokratikus, modern, az ország érdekeit szem előtt tartó és szociálisan érzékeny pártra nagy szükség lenne.
2009. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Egy fiatal, elkötelezett értelmiségiek által alapított, demokratikus, modern, az ország érdekeit szem előtt tartó és szociálisan érzékeny pártra nagy szükség lenne.


Ez a Jobbik! Ne is keresgess tovább.

2009. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Jobbik
2009. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

"Ez a Jobbik! Ne is keresgess tovább."


Nem véletlenül írtam azt, hogy "demokratikus": azaz tiszteletben tartja mások véleményét és nem üldöz senkit azért, mert eltér a saját kis normáitól. Bocs, a Jobbik nálam számításba sem jöhet.

2009. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik senkit nem üldöz,még a romákat se,a baloldal szitja a hangulatot a romák között a Jobbikkal szemben..

Szebb jövőt!!

2009. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Látjátok megmondta Vona „ az ország 90% Jobbikos csak még nem tud róla! „
2009. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"A Jobbik senkit nem üldöz,még a romákat se,"


Á, tényleg. Nem ők akarják betiltani és porig rombolni a nekik nem tetsző médiumokat, nem ők akarják elzavarni a másként gondolkodókat Izraelbe, és nem ők beszélnek az egész cigányságról, mint bűnözőkről. Emberek, ezt magatok sem gondoljátok komolyan.

2009. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

" "demokratikus": azaz tiszteletben tartja mások véleményét és nem üldöz senkit azért,"


Nem tudod mit jelent a demokrácia. Szerinted véleménynyilvánítás, ha nyakonszúrnak egy embert késsel mert rosszul nézett?

2009. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

"nem ők beszélnek az egész cigányságról, mint bűnözőkről."

Költözz le vidékre és rögtön megváltozik a véleményed..,amúgy én biztonságiként dolgoztam anno,és 80%-ban csak cigányokat értem tetten lopáson...,szted nincs cigánybűnözés?? Vidéken leszedik a magyar ember által termeszetett kukoricát,lopják a zöldésegeket amit más megtermel,időseket kirabolnak..,miről beszélsz te??

A gárda eddig hány cigányt bántalmazott tettlegessen?

Ismét egy elvakult baloldaliba botlottam...

2009. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!