Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre már 20%-os rezsicsökken...

Jövőre már 20%-os rezsicsökkentés lesz! Ha így folytatjuk két év múlva már 30%-lesz?

Figyelt kérdés
Ebbe az évbe ugye 10% volt csak. De már jövőre 20% lesz, akkor a számtani sor végett 30% lehet 2 év múlva? Szerinted kitart addig Orbán Viktor kitűnő formája?

2013. nov. 13. 14:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tudtad, hogy 600ft a kinder choco bons? 1-2 évvel ezelőtt még 400 volt.

2013. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem eszek ilyen nyugati moslékot ! Patrióta vagyok :) Most van Lidl-be akciós retro hét 35FT ért eszek téli fagyit és 120Ft-os msckó csokit :D
2013. nov. 13. 14:59
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

"Patrióta vagyok :)" ... "Lidl-be"


Őőőőő... Fail?

2013. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
2015-ben (ha még akkor is Viktor lesz,remélem) a szolgáltatók fognak fizetni minekünk, amiért tőlük fogyasztjuk a gázt, vízt ,villanyt.
2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Remélem,hogy igen.Amennyit összelopkodtak pofátlanul az elmúlt 20 évben,amellett a 80%-os csökkentés sem lenne túlzás.Így is csak töredékét kapjuk vissza annak,amit eddig elvettek!
2013. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kizárt. Ha megnyerik a választásokat (márpedig sajnos megnyerik...), akkor szerintem egyből alábbhagynak a rezsicsökkentéssel, tanárok meg orvosok fizetésemelésével és hasonlóakkal. Majd 2018-as választások előtt egy évvel megint elkezdik...
2013. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Addigra már lehet, hogy szolgáltatás sem lesz, mert a szolgáltatók nem tudják karbantartani a rendszert. Vagy eladják a céget az Államnak, és annak nem lesz miből fenntartani.
2013. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
Azért annyira ne sajnáljuk már szegény szolgáltatókat! Nálunk a 40-50 éves hő távvezeték máig nincs rendberekva,pedig eddig ugye nem volt ez a "szörnyű" árszabályozás.Tehát folyamatosan a fogyasztókkal fizettették meg a vezetékben adódó hőveszteséget! Milyen már ez,hogy nem újítják fel saját költségen a saját vezetéküket,miután a hőveszteségre hivatkozva 20 éve sarcolják a fogyasztókat? Persze sajnáljuk csak őket,hisz a végén még nem lesz a vezérigazgatónak BMW-je.
2013. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

Kíváncsi vagyok, milyen indokkal nyomott valaki zöld kéz helyett bármi mást az első válaszra. Tegnap voltam éppen megnézni, nem véletlen írtam azt.

Most komolyan:


Kit segít havi +1400ft amikor a boltban otthagy az ember 20k-val többet havonta a boltban a hatalmas infláció miatt? Én ezt akárhogy számolom mínuszban jövök ki.

2013. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Én meg arra lennék kiváncsi,a 8-as vélemény miért nem állja meg e helyét?
2013. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!