Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előző kormány kitiltotta a...

Előző kormány kitiltotta a parkokból a hajléktalanokat az nem volt jogsértő és embertelen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
De!
2013. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

DE az volt! A fidesz legalább új (pontosan nem tudom mennyi ) hajléktalan férő helyeket hozott létre.


Egyébként a főváros egyes utcáiból és parkjaiból való kitiltással egyetértek.

Most az mszp bírálja a fideszt de amikor hatalmon voltak ugyanazt csinálták úgy, hogy férőhelyeket sem hoztak létre


Az sem igaz amit a mai nap az ATV hiradójában félrevezetés céljából elmondtak miszerint az egész belvárosban kitiltják a hajléktalanokat ugyanis nem az egész belvárosról van szó hanem néhány utcáról parkról STB...

2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerüen röhej hogy közterületekről állampolgárokat tiltanak ki mi lesz a következő tolokocsisok nem száljan tömegközlekedésre mert másoknak kényelmetlen...
2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reagálni szeretnék. Félre ne értsetek, én is nagyon sajnálom ezeket az embereket. De az a baj, hogy visszaélnek a sajnálatommal/sajnálatunkkal. Az aluljáró alapvetően nem azért épült, hogy neki legyen hol aludnia. Leül kinyújtott lábbal a járdára, senki nem fér el, és sorolhatnám. Nem megoldás az, hogy kitiltjuk őket, de valamit tenni kell. Egyébként ezt anno nem a Fidesz találta ki?
2013. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de nem tudok Bp belvárosán úgy végig menni, hogy ne ugrálna elém 3-4 hajléktalan, hogy neki kell cigi vagy pia vagy pénz, ne mászna rám 5 cigány asszony a lopott ruháit kínálgatva és nyomna a képembe 10 szórólapos valami szemetet (ezzel mondjuk sok bajom nincs, ez is munka, csak minden nap fél kg papírt így begyűjteni kicsit idegesítő). Annyira tele van már ettől a tököm, hogy én teljesen támogatom az ötletet. Nem a hajléktalanoknak lettek építve az aluljárók, meg a padok a parkokban.
2013. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az se biztos, hogy hajléktalan kéreget ... láttam én már "hajléktalant" kulccsal babrálni egy bérház bejáratánál.
2013. nov. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!