Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a Jobbik őrület a...

Mi ez a Jobbik őrület a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy egyre több fiatal van kárpátiás pólóban, acélos bakancsban, terepgatyában, és nyíltan vállalja, hogy jobbikos amikor még csak 14-16 éves. Viszont ők nagyon nem értenek a politikához (sokszor az idősebbek se), múltkor pl én magyaráztam el egy 14 éves "jobbikosnak", hogy a Jobbik az nem baloldali párt... Mi ez az őrület köztük?

2013. nov. 15. 23:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Én meg azt vetem észre, hogy ez leginkább 2006-2009 környékén volt menő, azóta egyre inkább alábbhagy. Esetleg még 2010 is beleszámít, de annak is inkább az eleje.

Le vagy maradva, öreg.

2013. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
32%
*vettem
2013. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
A Jobbikot pedig lehet baloldalinak tekinteni, legalábbis a gazdaságpolitikájuk nem is igazán lehetne balosabb és a nacionalizmus is baloldali eszme, ha a klasszikus, francia forradalmi értelemben vesszük.
2013. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy 2006 környèkén is ez volt, fe én most tapasztalom

.

2013. nov. 15. 23:59
 5/45 anonim ***** válasza:
65%
Én ismerek olyanokat, akik azért szimpatizálnak a párttal, mert amikor demonstráltak, ingyen sört, meg ingyen kaját kaptak!
2013. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
44%
Divat magyarok csak a keménykednek rájuk üvöltesz és össze pisilik magukat.
2013. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
55%
Középiskolában (2008 körül) voltak jobbikos osztálytársaim. Szerették a tüntetéseket, mert más tüntetőktől kaptak házi pálinkát. Ezen kívül egész nap cigányoztak. De nem ám úgy, mint a vidékiek/nyóckeresek, hanem hogy még eggyel sem találkoztak, rossz tapasztalatuk sem volt, mivel egész jó környéken laktak, és hozzánk a suliba se jártak.
2013. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
26%

Ne már, most muszáj ezt a feldobok egy kérdést majd másik 4 felhasználóval beírok kommentet??:)

Elég átlátszó.

De h a kérdésre is válaszoljak:

Azért menő, mert leginkább ők kerülnek kapcsolatba cigányokkal aztán tudják, h milyenek.

Büdösek, kötekedősek, 8 ált nélkül.

És nem csak itt, egész Európában;)

2013. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is ez volt középiskolában mikor 9.-es voltam, aztán a hungarista "nagy magyarok" valamiért kibuktak már év közben, a legjobbak eljutottak addig, hogy csak év végén bukjanak ki, és 10.-be már nem volt az osztályban egy sem. Nem értem mit tükrözhet ez...
2013. nov. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
32%
Mi lenne? Ébred a jónép.
2013. nov. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!