Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kétségbeejtő, hogy értelme...

Nem kétségbeejtő, hogy értelmes emberek is írogatnak a kurucinfóra?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem ezt az oldalt, sosem írnék rá.

Egy ismerősöm szokta mutogatni, ezért néha bele-bele pillantok 1-1 cikkbe.Hát a stílusa eléggé....pejoratív, nem nekem való, meg ideológiailag sem áll hozzám közel.


Főleg a kommentelőket szoktam megfigyelni, az adatlapokat.

Elég meglepő, hogy értelmesebb emberek is írogatnak oda, de az ő stílusuk egész más, mint a többieké.

Lényegében egyetértenek az adott cikkel,de diplomatikusan fejezik ki magukat.

Láttam több külföldön dolgozó magyarokat, BCE hallgatót , jogász végzettségűt, vasutast, nyugdíjas tanárt...stb.

Persze ők egy kisebbség azon az oldalon.

A többség viszont elég primitív ,a gondolkodásuk nagyon egy síkú.


Nem hiszem el, hogy az értelmesebbek ne találnának, egy "keményvonalasabb" oldalt, de mégsem olyan szélsőségest mit a kurucinfó.


2013. nov. 17. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes embereket is meglopják a cigányok, engem is.
2013. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kurucon teljesen mindegy, hogy igazak-e a cikkek, vagy 100%-ig hazugság (többnyire igazak), nem azért járnak fel olyan sokan rá, az értelmesebbek közül is.


Hanem azért, mert beszél a problémákról, ahol máshol sehol sem beszélnek a cenzúra miatt.


Meg mert ha mondjuk beszól neked egy C-s állampolgár, mert lélegzel, te meg nem tudsz semmit se csinálni mert nem akarod, hogy a szüleidet, vagy a családodat megkéseljék veled együtt, akkor csak az ideg gyűlik fel benned, amit a kurucon lehet a legjobban kiadni (csak egy részét), mert ott elhiszik neked, mert ők is átélték.


Itt pl Gyk-n nagy a liberalista lobby is, bár néha szerintem szándékosan írnak olyan kommenteket, hogy a cigányok olyan sajnálatraméltóak, hogy hergeljék tovább az embereket.


Persze a düh nem vész el, ha nincs leadva, majd egyszer betelik a pohár és kitőr a káosz...

2013. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább biztató dolog. Az értelmes, diplomás embereknek elvileg észre kell venniük a problémákat, inkább, mint a butáknak. A baloldali értelmiség az idegenszívű, önutáló erkölcse miatt nem akarja észrevenni, ahogy 1918-ben is elárulták a hazát, feloszlatták a hadsereget.
2013. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
A kuruc.infora kizárólag értelmes emberek írogatnak és én ebben semmi kétségbeejtőt nem látok.
2013. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az a kétségbeejtő ami az országban megy!

2013. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor az sem értelmes
2013. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert az értelmes emberek nem általánosítanak mint a libsik, hanem a tapasztalataik alapján ítélnek. A tapasztalataik pedig rosszak.
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az is kétségbeejtő, hogy Esze Tamás vagy Héjjas Iván is írogat a kuruc.infora.
2013. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dick Esmen ***** válasza:
0%
Ha oda írnak nehezen hinném hogy értelmesek.
2013. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


értelmes ember nem szélsőséges

2013. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!