Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valaha olyan magyar...

Lesz valaha olyan magyar kormány, amelyik oda mer állni a nép elé azzal, hogy a nyugdíjakból bizony vissza kell venni valamennyit?

Figyelt kérdés

És el kell törölni a 65 éven felüliek ingyenes utazásának "feudális" kiváltságát?


Vagy erre majd csak az államcsőd után kerülhet sor?



2013. nov. 17. 14:20
1 2 3 4
 31/35 homo ludensz ***** válasza:
0%
Biztosan tudjátok hallomásból hogy évekig hallgattuk a bölcseket "most kicsit nehezebb,de jövőre kicsit könnyebb és egyre könnyebb lesz .....mert.." Akik még élnek az én generációmból azoknak sok ismerőse van aki megfordította a bakelitlemezt,lecserélte a kitűzőt a gallérján és átvedlett liberálissá s most a lemez másik oldalát játssza a fülekbe bármelyik oldalon amit előnyösnek vél. Mindezt az ország és a nép érdekében természetesen.Javaslom hogy ti már nyitott szemmel járjatok hiszen most formáljátok a jövőtöket.
2013. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Macungo ***** válasza:
0%

"Még egy észlény!

És az átlag pógár mi a frásznyvalyára vállaljon gyereket?Minimálbérre??"


Nem akarlak elszomorítani, de az átlag állampolgár nem minimálbérből él... A másik meg miből gondolod, hogy egy gyerekhez milliók szükségesek kezdőtőkének és ha te megélsz ő nem fog melletted, ha mindig így gondolkodtak volna az emberek akkor már kihalt volna az emberiség...


A bátyámék például akkor tudtak lakást venni maguknak hitelből amikor már a két gyerek elemibe kezdett járni.. Tehát a gyerek mellett tudtak önerőt gyűlyteni és csak ő keresett az asszony akkor nem dolgozott.. És képzeld ő is alkalmazott, diploma és nyelvtudás nélkül, de 7 évig csak ő tartotta el őket.. És mindenük meg van már.

A legtöbb ember fizet valami hitelt autót például aminek a havi törlesztőjéből két gyereket vidáman fenn lehet tartani.. Nem kell ez a duma nem ezért nem vállalsz Te sem hanem mert ennyire felelősségteljes, beszari és önző ember vagy aki majd egyedül fog megöregedni, mert azt gondolta, hogy a saját igényeit sem tudja megfizetni és abból nem akar lejebb adni.


Igazából meg tolod ki amíg lehet, hogy élj kötöttségek nélkül és mert nem tud elviselni hosszútávon egy ember aki családot alapítana veled.


Remegj a pénzen mert más gondolatod, büszkeséged, érzelmed nem lesz, mint a pénz, a nyugdíjad és a kabzsiságod.



"És ha anyagi vagy e.ü okok miatt nem tudott gyereket vállalni, akkor büntessük meg kis nyugdíjjal, dögöljön éhen?"


Ha végig olvastad amit írtam akkor láthattad, hogy a melegek és meddőket kivettem ebből a sórból. TE ESZLÉNY!!

2013. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Macungo ***** válasza:
0%

Egyébként, ha Te olyan észlény vagy én meg nem akkor miért Te keresel minimálbért és nem én..??


Ezen gondolkozgassál, hogy még eszesebb legyél.

2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Robert Juhász válasza:
Igen sajnos lesz, erre fel kell készülnünk, melyben a nyugdijat.hu segíteni tud!
2013. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Választások után eljön ennek is az ideje! Fiatalok fillérekért dolgoznak, a nyugdíjasok meg dőzsölnek. Jóval a befizetéseik felett kapják a nyugdíjukat.

Kicsit informálódjatok! http://www.youtube.com/watch?v=471dfp7WU9o

2013. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!