Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ilyen intézkedése...

Támogatnátok ilyen intézkedéseket?

Figyelt kérdés

-Még két, de legalább még egy magyar atomerőmű építése


-Nem profitáló vasútvonalak bezárása, járatok ritkítása


-Menetrend szerinti, belföldi magán buszos társaságok legalizálása


-Annak a beterjesztése az EU-parlamentbe, hogy Ukrajnából, Oroszországból, Kazahsztánból és Fehéroroszországból ne kelljen vízum az EU-ba


-Annak a beterjesztése az EU-parlamentbe, hogy a kelet-európai mentalitás lényegében csak egy másik módja annak, hogy európainak legyünk, és egy páneurópai unióban, ami a kelet-európai országokat is magába foglalja, éppolyan létjogosultsága van, mint a nyugat-európai gondolkodásmódnak


-Magyar Forint reform, 1 új Magyar Forint = 300 régi Magyar Forint, fillér visszahozása



-Budapest tömegközeledésének tarifazónákra osztása, hasonlóan, mint Berlinben


2013. nov. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy ostoba ötlet csak.
2013. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1:igen

2:nem

3:igen

4:nem

5:igen, de ehhez egy "Kelet-Európai Unió" kéne (sztem)

6:igen

7:nem tudom

2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 nem, én inkább a zöldenergiát preferálnám

2 igen

3 igen, de úgy tudom, hogy már van ilyen

4 erről nincs véleményem

5 syntax error

6 nem, semmi értelme nincs, a valuta erősségén ez semmit nem változtat

7 totál nem érdekel, nem vagyok tarlósgrádi

2013. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 Igen, ezt már nagyon régen el kellett volna kezdeni


2 NEM!! Így is elég ritkán járnak. Néhány helyen pedig nagyon nehéz a vonaton kívül normális lehetőséget találni.


3 Igen. Felőlem legyen legális, de nem hiszem, hogy lenne gyakorlati eredménye


4 Nem


5 "kelet-európai mentalitás"... A korrupcióra, a feljelentgetésekre, az örökös irigységre, a munkakerülésre, a fekete munkára, az adócsalásra, az alkoholizmusra, vagy pontosan mire gondolsz?


6 Nem, mert semmi értelme és rengeteg problémával járna


7 Ez nem tudom, pontosan hogy működik, úgyhogy nem alkotnék véleményt. De egy tömegközlekedési reform mindenképpen ráférne BPre.

2013. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- A meglévőt kéne bővíteni.


- Kéne egy átmeneti menetrend, amit folyton módosítani kéne, hisz nem párhuzamosan lennének a leépítések, plusz a pótlóbuszok plusz költséget jelentenének. Gondolj bele, most is milyen hektikus a Máv, mi lenne, akkor....


- Ezt te se gondolhatod komolyan.


- Akkor a törököknek is engedni kéne, de egy hatalmas, olcsó munkaerő hullám betenne Európának, pláne nekünk, akik relatíve közel vagyunk hozzájuk.


- Ehhez nem tudok hozzászólni.


- Nem, ez baromság, akkor már inkább euró. Ismerve a jó magyar munkamorált ezt is bevezetnék januárt elsején, az jövőév májusban lenne valami, addig meg káosz lenne, plusz az értéktőzsde sem lenne boldog, hogy belerondítunk csak így egy valutába.


- Jó, ahogy most van.

2013. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!