Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek? (Többi lent)

Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először olvassátok el ezt.


[link]


Utána gondolkodjatok el és azután válaszoljatok.


Nem éri meg felkészülni a világ összeomlására? Bármikor gazdasági káosz, hiperinfláció, polgárháború, sima háború lehet. De ott van a globális felmelegedés, a lehallgatási botrány, túlnépesedés, és megannyi dolog, amiről nem is tudunk.


Olvastam hogy az elkövetkező 5 évben 8% az esély egy olyan napkitörésre, amely tönkreteszi az elektromos hálózatot az egész világon és ezt egy világszinten elismert csillagász mondta. Vagy az hogy 2014 ben egy aszteroida a földbe csapódik 1:16000-hez az esély. A csillagász külön kifejezte, hogy a csillagászatban ez nagyon nagy esély.A pólusváltást meg se említem.



2013. nov. 17. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én pont leszarom ha meg kell halni hát akkor meg kell halni
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen riogatások mindig is voltak. De ha igaz lenne is, hogyan akarná felkészülni a túlélésre?

Hiába találsz ki ma akármit, nem biztos, hogy még holnap is jó lesz.

2013. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nem az egyén a fontos hanem a család.


Itt még egy kérdés:


Hogyan lehet felkészülni? (élelem raktározás, víz raktározás, törésálló üveg és ajtó a házban fegyver, stb)

Írjatok ötleteket.

2013. nov. 17. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

szerezz be generátort, napkollektort, szélerőművet, mert áramszolgáltatás nem lesz.

szerezz rövidhullámú adó-vevőt, mert tv rádió teló internet szolgáltatás nem lesz.

tanulj önvédelmi harcokat, túlélési stratégiákat.

halmozz fel dohánytermékeket, üzemanyagot, nemesfémeket, fegyvereket, élelmiszert, hogy egy pénz nélküli világban legyen cserealap.

2013. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!