Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti magyarok vagytok? (Link)

Ti magyarok vagytok? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 18. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nem kell cikk, hogy tudjam
2013. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, de nem OV fogja ezt megallapitani.
2013. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szalajt egy kicsit a vityának ezt mindig is tudtuk :D
2013. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
én az vagyok, de a baloldaliek egy része szerintem nem magyar, hanem internáci! ezért vannak a nép ellen!
2013. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A baloldalik magyarabbak, mint a Fideszesek. A Fidesz teszi tönkre az országot.
2013. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a baloldalba semmi magyarság nincsen, olyan az egész baloldal, mint egy fico-csau-mao-sztálin keverék, úgy utálják a népet!

a fidesz visoznt hazafi, mert egyesíti a nemzete és függetleníti a hazát a vérszívó pioócáktól (multik, bankok), így magyarország erőre kaphat!!!

2013. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válasz remélem rávilágít minden épeszű embert arra, hogy miért is tart ott az ország ahol

tudom, nehéz elhinni, de a mellékelt ábra is mutatja, igenis VANNAK ilyen hülyék

2013. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48 százalékos az a baj, hogy olyan kommunisták vannak mint te, a te kedvenc gyurcsótányos bandád tette tönkre az országot! elloptak mindent és még van képed a fideszeseket hülyézni? nem szégyelled magad?
2013. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

végülis ha utálom a fideszt, akkor csak kommunista lehetek és gyurcsánypárti, ez evidens...

na kicsit művelődjél, tanuld meg a szavak jelentését, nyald még egy kicsit a vityának a seggét és aztán ha a nyelvedre szarik akkor gyere vissza reklamálni

szánalmas...

2013. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az a helyzet, te kis narancsbőrű takony, hogy még a drága viktorkád is kinevetné, amit írsz, holott nyílván tisztában van vele, hogy hozzád hasonló retardáltak húzkodják rá az x-eket

én sem vagyok nagyon otthon a politikában, de neked minden betűdről üvölt, hogy fingod sincs az egészről

hány éves is vagy?

legközelebb jobban tennék szüleid, ha kiküldenének a konyhából, mielőtt politizálni kezdenének

ha ennyire hülye vagy ehhez a témához, akkor ne irogass ide

most őszintén, miért jó az neked, ha egy csomó ember előtt beégeted magad?

2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!