Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » San Francisco környéke, hol...

San Francisco környéke, hol vagytok magyarok?

Figyelt kérdés

Május végén megyek ki három hónapra Friscoba, próbáltam találni valami fórumot vagy helyet ahol magyarokkal tudnám felvenni a kapcsolatot de nem nagyon találtam semmit, szóval ott élő magyarokat keresek!


Csak és kizárólag barátkozás céljából, tehát nincs szükségem sem segítségre, sem munkára, sem semmi ilyesmire, csak egyszerűen jó lenne ha lenne egy két jófej magyar arc akikkel néha napján talán lehetne valami programot csinálni:) Sunset District környékén fogok lakni


Szép napot:)


2013. ápr. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
en china town-ban laktam a Brodway-en, szemben a Transamerica Pyramiddal.
2013. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 STi. válasza:

Szia!!

En 1 honap mulva koltozok ki SF-ba, pontosabban San Anselmo-ba, ami fel orara van Friscotol. Addigra te mar kinn leszel ezek szerint pont 1 honapja. :) Hogy tudnank felvenni a kapcsolatot? Szivesen megismernelek, mert en is egyedul megyek.

Udv!

2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!