Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik faramuci...

Csak nekem tűnik faramuci megoldásnak Deutsch Tamás mint MTK elnök?

Figyelt kérdés
Vagy az MTK most valami Fidesz közeli cég ahová különféle kalandorok csak úgy bevásárolják magukat?

2013. nov. 19. 12:32
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Rosszul látod a dolgot.

Deutsch Tamás nem valamiféle kalandor.

Ő kollégiumi lakótárs volt.

Nahát.

2013. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deutsch Tamás zsidó. Az MTK pedig a magyarországi zsidóság csapata, hagyományosan. Hol itt a probléma? :D
2013. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de nemá ... az MTK tényleg zsidó? mert van pár élsportolónak számító haverom aki ott van, na de eddig ezt nem is hallottam, bár nem is csodálkozok rajta mondjuk, ez is tény.


na most a pénzlenyúlás az egy más történet, ennyi erővel lehetett volna bármely másik ..zarban lévő egyesület is, ahol ugyanezt el tudták volna játszani, és "megmentés" címen aztán több száz milliárdot lenyúlni "rokonéknak, haveréknak". Undorító, ami itt megy ...

2014. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amúgy ezt nem is olyan nehéz ellenőrizni. emlékeztek, volt egy javaslat valamikor h nemzetbiztonsági okokból nem is lenne hülyeség összeírni a zsidókat, és hát lám, íme, itt csak 1 ok erre.

Csak azért háborodnak fel annyira és kérik ki maguknak, mert akkor igen érdekes kör és kapcsolatrendszer, tulajdonrendszerek hálózata rajzolódna ki még a naiv nép előtt is.

Félreértés ne essék, én balos vagyok, csak hát vannak objektív tények is ugye ....

2014. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!