Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a KDNP-s Lukács...

Egyetértetek a KDNP-s Lukács Tamás kijelentésével, miszerint a hajléktalanságért a nők a hibásak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 13. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugy van! A nök meg a liberálisok. A liberális nökröl ne is beszéljünk. Ja meg a Bajnai meg a Gyurcsán. Bezzeg a kdnp meg a fidesz. Ha rajtuk mulna nem volna egy hajléktalan sem. Nem tudom, hogy a tulvilági hidak alatt aludnának-e, de hogy a kéviselö ur elött egy sem lenne az biztos.
2013. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Szóval ezért promozzák annyira a homoszexualitást a médiában...


A férfiakat megakarják menteni!


Mindent értek!

2013. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Van benne igaszság, végülis nagy a feminizmus a mai világban. De hát nem ku**át kell keresni, jól meg kell nézni a leányzót, ki kell ismerni.


Pár jó tanács:


- Ha egy önbizalomhiányos lúzer vagy, de gazdag, akkor ne ragadj le az első lánynál, aki egyáltalán hozzád mer szólni, mert egy lány bárkinek széttárja a lábát, ha eltartja, meg vesz neki minden szépet, max mivel lúzer vagy, keres valami jobb férfit szeretőként titokban.


- Ha aránylag jóképű vagy, és olvadnak utánad a lányok, ne csald meg a barátnőd, mert a bosszú könnyen az utcára juttathat.


- Akármilyen vagy, jól ismerd meg a lányt, és ne írj semmit se a nevére addig, ameddig biztos vagy benne, hogy nem basz át. Ja, és ne a fa***ddal vizsgáld át, mert utcára kerülsz.



Ha ezeket betartjátok, akkor egy rendes, normális kapcsolatban vehettek részt a mai 21. században. Sajnos ezeket az óvíntézkedéseket a mai világban már meg kell tenni, de hát na, az ember elméletileg a legalkalmazkodóbb fajok közé tartozik, nem?:D

2013. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Manapság házassági szerződést kell csinálni és elkerülhetőek az ilyen esetek.
2013. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Én nő létemre mondom azt, hogy van benne valami.

Váláskor az anya marad a gyerekkel általában a lakásba, a fél hitelt akkor is kell fizetni ha ő nem lakik már ott. Keres 100 ezret a férfi abból 30 ezer a hitel törlesztése, 20ezer gyerektartás, valahol laknia kell az is 50 ezer. Aztán maradt nulla forintja élni.


Erre egy, megoldás van meg kell nézni kit vesz el vagy kivel van együtt az ember.

2013. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Egy kicsi igazság van benne, Ma a nők közül sokan inkább elválnak, mint igyekezzenek rendbe hozni a házasságukat. Ha gyereket szülnek, akkor CSAK anyák lesznek, megszűnnek feleségnek is lenni. Váláskor pedig szinte mindig nekik ítélik a gyereket, és ha az apa alacsony keresetű, a maradék pénzéből nem tud megélni. Marad a hajléktalanság.
2013. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

6: " Ma a nők közül sokan inkább elválnak, mint igyekezzenek rendbe hozni a házasságukat."


Ez nagyon nem így van, nézd meg bármelyik női magazint, állandóan tele van a párkapcsolati okosságokkal.

Amúgy meg ha valami elromlott, azt két félnek kell rendbehozni, csak nagyon nehéz úgy, ha a másik fél szerint nincs is probléma vagy letojja.

Én is küzdöttem évekig, feleslegesen.

Csak az időm pocsékoltam. Na meg elvált anyukának gyerektartás nélkül élni vagy filléres gyerektartást kapni nagyon nem mókás. Sokkal jobb lenne a jót és a nehézségeket is megosztani, de van az a pont, amikor a házasság után felszabadulás a válás... És akkor én még ne is panaszkodhatom, mert engem nem vert a férjem, de hány olyan nő van, aki rendszeresen kapja a pofonokat.


Aztán meg ismerek sok elvált apukát - érdekes, ők nem lettek hajléktalanok. Merthogy volt állásuk, így fizetésük és albérletet tudtak fizetni, vagy beköltöztek a szülőkhöz.

Akik hajléktalanok lesznek, azok az állásukat is gyakran elvesztik, nem véletlenül.

Azért ne kelljen már olyan hajléktalant sajnálnom, aki ittasan ment be a munkahelyére lapátot támasztani, emiatt kirúgták, az esti kocsmázás után végigverte a családot, ezért az asszony elvált és kirúgta, így az utcán kötött ki.


Náluk a családban elképzelhetetlen lenne, hogy valaki hajléktalan legyen, nagybácsi-unokatesó stb mind talált volna valamelyikünknél átmenetileg szállást a rokonságban, de ők normálisok is. Azért elég gyanús, ha valakit egy családban és baráti körben senki az ég világon nem hajlandó befogadni - akkor talán nem a volt feleségben és a rokonságban van a hiba.

2013. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5:"Keres 100 ezret a férfi abból 30 ezer a hitel törlesztése, 20ezer gyerektartás, valahol laknia kell az is 50 ezer. Aztán maradt nulla forintja élni. "


Mutasd már azt a hajléktalant, amelyik egy munkahelyen 100 ezret keres, utána szalad hitelt törleszteni és gyerektartást fizetni... Nem életszerű egyáltalán.


A hajléktalanoknál van egy munkahely elvesztés, plusz a válás, plusz egy rokon se fogadja be - nagyon kicsi az esély arra, hogy valakinek önhibáján kívül megszűnik a munkahelye, a mocsok felesége kiteszi azt az áldott jó embert a közös lakásból és még az összes rokon és haver is olyan szemét, hogy senki be nem fogadná még átmenetileg sem azt a kedves embert.... hát persze!

2013. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hajléktalan hanem válás után lesz 60 ezres kiadása úgy, hogy semmit nem nyer vele, vagyis de majd 20 év múlva egy fél lakást amit addig lelakik a volt feleség.
2013. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

" válás után lesz 60 ezres kiadása úgy, hogy semmit nem nyer vele"


Ja, elvált anyukának lenni meg egy főnyeremény, hogy egyből a te nyakadba szakad az anyagi teher nagyobbik része, a gyerekek ellátása, a női és a férfi munkák is egyben, a villanykörte cserétől a házi kikérdezésen át a hűtő feltöltéséig minden úgy, hogy az esti pasizás és új partner keresése helyett ülhetsz otthon.


A válás meg általában 2 emberen múlik, az én környezetemben 2 eset van, ahol nőként mondom, hogy anyuka a hibás teljes mértékben (és egyik apa sem lett hajléktalan), de a többi esetben nagyobbrészt a nők küszködtek, hogy működjön a kapcsolat.

Lehet, hogy sok esetben a nő nem marad nő a gyerekszülés után, de általában a férfiak azok, akik "úgyis otthon van és nem csinál semmit" felkiáltással a párjukra tolják az összes munkát, a gyereknevelést és a házimunkát, így lesznek 24 órás ügyeletben az anyák, hogy nap végére örülnek, ha luk van a s...gükön, nemhogy csábtáncot járjanak apucinak. A dolgozó anyák helyzete még rosszabb, éveken át csináltam, a reggel rohanás, összeszedni a gyerekeket, futás a munkahelyre, ott dolgozni mint az állat, hogy ne én legyek a megbízhatatlan anyuka, rohanás a gyerekekért, útközben bevásárlás cipekedés, este gyerekek, háztartás, apuka meg hazaszambázik csomagok nélkül, közli hogy fáradt és akkor neki pihenésképp gépeznie kell... Fáradt vagyok? ráérek holnap is elmosogatni.... Aztán meg krvára megsértődött, amikor évek könyörgése, fenyegetése,megbeszélések stb után ki lett pattintva az ÉN lakásomból.


Úgyhogy persze, a nők a hibásak, kidobják azt a főnyeremény pasijukat akik mellett csodálatos életük volt, a gyerektartásból úri módon megélnek, még bejárónőre is fussa és kertészre, akivel kufircolni lehet, miközben azt a drága embert még a munkahelyén is kicsinálják és mehet az utcára. Na igen!

2013. szept. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!