Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ez a kormány? Úgy...

Normális ez a kormány? Úgy akarja a fiatalokat családalapításra biztatni, hogy különböző egyetemi (akár pénzbeli) kedvezményeket ad?

Figyelt kérdés
Milyen sorsa lesz egy ilyen gyereknek???
2013. nov. 24. 18:58
1 2
 11/17 Vadkan01 ***** válasza:
Értem mi a probléma, ha az anyuka akkor vállal gyereket miután szült, akkor nem lesz ideje a gyereknevelésre a tanulás miatt, mert ugye a gyereknevelés az kemény meló. Erre akartál kilyukadni kérdező?
2013. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
szerintem a kérdezőnek valami erkölcsi téveszme jár a fejében arról, hogy milyen indíttatásból szül valaki gyereket.
2013. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
19:26: akik annyira biztatnak másokat, hogy minél több gyerekük legyen, egy pillanatig sem gondolnak bele, hogy 7 milliárd ember van a Földön? Ilyen túlnépesedést fokozni a legnagyobb felelőtlenség a világon. És tökmindegy, hogy Magyarország népessége momentán csökken, hetven évvel ezelőtt még csak 7 millióan voltunk mi is.
2013. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy önmagában sokan emiatt vállalnának gyereket. A probléma inkább az, hogy az egyetemeinken nincs színvonala.
2013. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdetőnek igaza van arra bíztatnak hogy vállalj egy nagy adóságot hogy könyebb legyen egy másik adóságot kifizetni mindezt 25 éves korod elött

Hol van ott az öngondoskodás ha már 18 éves fejjel milliós diákhitelekbe vered magad

2013. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Különben ez nem rossz döntés a Fidesztől, de nem itt van a probléma, hanem azoknál, akik kiskeresetűek, és ők nem tudnak érvényesíteni adókedvezményt, szemben a magas keresetűekkel. A Fidezs még mindig a magas jövedelműeket támogatja azért, mert tőlük várja hogy vásárlóerejükkel fellendítik a gazdaságot. De ők se hülyék, ne fognak dupla annyit dolgot venni ha nincs rá szükségük. Tehát ez irányba kéne nyúlni először, utána jöhetnek az egyetemista anyukák.
2013. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Macungo ***** válasza:
32%

Kedves 6-os szerintem mindenkinek jobb, ha te nem vállalsz gyereket, az aki meg a túlnépesedésre hivatkozott, szintén egy érdekes gondolat.. Miért a magyarok fogják vissza a népesedésüket okoskám, fogja vissza az aki tényleg nem tud zabálni.. Az Indiaiak, Afrikaiak, és Kínaiak népesedésével foglalkozzál ilyen szemszögből. De ne aggódj mint minden növekedés egyszer ez is magától megáll..


Engem nem érint a Diplomás GYED, bár nem tartom rossz dolognak. Engem a GYED Extra érint és nagyon is jól jön, mi például a második gyerekek érkezését ez miatt hozzuk előre. És szívünk szerint még lenne gyerekünk, mert fantasztikus dolog, sajnos félő, hogy a gyereket nevelők megint le lesznek tójva, ha a baloldal nyer akár 2 választás múlva. Plusz a munkáltatóm biztosabban visszavesz mivel évekig kap adókedvezményt utánam..


A családi adókedvezmény is jól jött nekünk és nem vagyunk egyéltalán gazdakok, de a középosztály sem feltétlenül igaz, főleg, hogy egy fizetés és egy GYED van.

2013. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!