Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszindulatú szavazások? A...

Rosszindulatú szavazások? A magyar ember csak erről híres?

Figyelt kérdés

Egyre több fiataltól hallom -akik egymást nem is ismerik-, hogy nekik mindegy ki kerül hatalomra, mindegyik rossz. Úgy érzik, hogy a Jobbikosok és főként az Orbán rajongók erőszakosan, másokat lenézve próbálják a fiatalokat magukhoz húzni.


Éppen ezért egyre több fiataltól hallom, hogy csak azért is egy másik pártra fog szavazni, mint amelyik próbálja bekebelezni.



2013. nov. 27. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hallok semmit.
2013. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hallottam ilyesmit.


A Fidesz meg a fiatalok?:d

Ez most valami vicc?

2013. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem csak a fiatalokat de az összes embert magukhoz próbálják téríteni a pártok, mondjuk ez logikus is, ez a dolguk

én 19 éves vagyok, jövőre első szavazó lehetnék, de hogy hallj egy kivételt is, én nem fogok elmenni szavazni :D

vagyis lehet elmegyek, de akkor érvénytelent csinálok szerintem

a fiatalok azért is mondják azt, hogy mindegyik rossz, mert nem nagyon érdekli őket a politika és engem sem ugye

én is úgy látom, hogy bármelyik párt kerül hatalomra, nekünk (a középrétegnek) csak rosszabb lesz

ez nem pártfüggő

2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a munkából eredően éppen a 19-22 év közöttiekkel vagyok kapcsolatban. Csoportokban veszek részt és ott egyöntetűen mondják ezt országszerte.

Valahol meg is értem őket, mert sajnos a Jobbik részéről nem éppen az eszükről híres emberek szoktak "le mindenkivel, én jobban tudom" mottóval megnyílvánulni. Habár más pártoknál is van ilyen, de erről hallom a legtöbb rosszat.

2013. nov. 27. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van pár dolog ami a magyarokhoz fűződik még.
2013. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenről híres a magyar ember, ez nem tartozik közéjük.

A pártok valóban magukhoz szeretnék vonzani - nemcsak a fiatalokat, minden megszólíthatót, hiszen a Fidesz megadta az alaphangot: minden a választásról szól, minden a hatalomról szól.

Megértem az elkeseredetteket, de azt nem árt észben tartani, a politika - akár akarja valaki, akár nem - a társadalom élete és életszínvonala. Aki tehát azt mondja, nem érdekli a politika, az valójában azt fogalmazza meg, nem érdekli a saját élete. Akkor is ezt mondja, ha nem így gondolja. Az más kérdés, ha valaki dühös a politika mai képviselőinek alamuszi magatartására. De a választás éppen arról szól, hogy az alamuszi képviselő helyébe jobba tegyünk. Nem a politika váltható le, hanem a képviselője.

2013. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen utolsó, csak sajnos ma már nincs olyan politikai képviselő, aki bármilyen érdemi változást tud hozni

mindegyik másként csinálja vagy csinálná, valamelyik ezt elveszi, a másik azt visszaadja és mást vesz el

a lényeg, hogy tulajdonképpen ugyanott vagyunk és nem fejlődünk

ebből a szempontból tényleg felesleges elmenni szavazni

majd elmegy más helyettem...

2013. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!