Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én jelen körülmérnek közt nem...

Én jelen körülmérnek közt nem akarok ebben az országban élni és te?

Figyelt kérdés

Itt egyesek hajlamosak úgy tenni mint ha minden rendben lenne. Mondják is h "MO jobban teljesít". Na ez se tanult demográfiát az száz.

Kérem tisztelettel h teljesítene már jobban mikor a magyar lakosság száma évről évre ezres nagyságban csökken, míg másoké (és itt gondoljon mindenki akire akar) nő.


Ezen emberek többnyire szociális segélyen élnek és eszük ágába nincs dolgozni idővel egyre több és több lesz belőlük. Kb 5 X annyi mint magyarból ami ahhoz fog vezetni h a szociális rendszer jelenlegi formájában kb 15 éven belül össze omlik.

Mert egy aktív dolgozó adójából tartják fent a fenti embereket plusz intézményeket, EŰ rendszert, tűzoltóságot, rendőrséget, plusz ugye az inaktívakat, nyugdíjasokat...


Gondolom nem mondtam újat. Szóval jelenleg ott tartunk h az én és a hozzám hasonlok fizetéséből ami kb 90 E lenne ha itt maradnék tartanák fent az előbb említetteteket.

Akikből csak több több és több lesz még én éhen halok a becsületesen megkeresett fizetésemből.


És kb nyugdíjas koromra ha addig agyon nem csapnak kapnék majd 30 E. De ha már úgy is 5 X annyi más ember lesz mint itteni valszeg agyon fognak csapni.


Tekintve h az életem többet ér, én a fősuli befejezése után ami még 2 év inkább elmegyek a húgomhoz Hollandiába.


És te ?


(Szerintem kérdésem nem rasszista mivel nem neveztem meg senkit csak a mások véleménye érdekel)



2013. dec. 2. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem rózsás a helyzet.


Egyébként menj ha tudsz, de a "sz.r, hitvány" országozást hagyjuk ha lehet!

2013. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Ez olyan, mint egy rendhagyó választási brosúra.

Szerinted mégis ki a lópikulát érdekel, hogy te hova, mikor, kivel mész? A világon senkit (családtagjaidon kívül). Ha el akarsz menni, akkor hajrá, nem fogunk könnyeket hullajtani érted sem.

2013. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam ilyet.
2013. dec. 2. 21:20
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Most nem azért, de ha a húgom Hollandiában élne (szóval van kihez kimennem), akkor b***nék itt maradni.
2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Viszlát. És kösz a halakat.
2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Nyugat-Európában is gondok vannak a demográfiával és ott szintén felfog borulni az etnikai egyensúly.


Franciaország kezd egyre csúnyább lenni.


Én nem is olyan régen jártam ott, nagyon épül lefele etnikailag azaz ország.

2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

"Én nem mondtam ilyet."


Azért írtam, mert volt már olyan, hogy a kérdésnek a vége az lett.


Az megérthető ha valaki kimegy, egyértelmű, hogy jelenleg könnyebben összeszedheti valaki magát anyagilag nyugatabbra.

2013. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként én megfigyeltem valamit, ami szerintem nyilvánvaló.

Kétségtelen, Magyarországon nem rózsás a helyzet. Sem demográfiai/etnikai, sem gazdasági szempontból.

De mondjuk az emberek azt hiszik, hogy Hollandiában nincsenek "ingyenélők"? Nincs bűnözés? Nincsenek hazug politikusok? A rendőrséget nem az adófizetők pénzéből tartják fenn? Még csak azt sem mondhatnánk, hogy az átlag, egyedülálló melós sokkal jobb körülményeket tudna biztosítani magának mint itthon.

A válasz egyszerű. Ha az ember kimegy, ugyanazokat megtalálja mint itthon (az igaz, hogy lényegesen többet keres), viszont nem érdekli. Nem érdekli, mert nem érzi magának a problémákat. Még mindig magyarként gondolkodik. Majd ha esetleg kint él 10 éve, le is telepedik, akkor kezdi el egy kicsit érdekelni a politika, a népesedés, gazdaság...stb.

2013. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Azért ne legyetek elvarázsolva! Külföldön főleg robotoknak kelletek! És sok a drogos! Meg ott is ugyanaz a kapitalista rendszer, meg butító média! Az a gáz h itthon csak panaszkodnak az emberek! Voltál tüntetésen? Tettél vmit az országért? Majd ha igen akkor panaszkodj! Lehet menni külföldre, jobb a fizu, de egy idő után is tudtok magatoknak hazudni? Sok vki hazavágyik! Vajon miért?
2013. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Én kimegyek. 1945 óta a családomat folyamatosan meghurcolják. Ide nem kellenek a tanult, értelmiségi emberek, csak a bugrisok, akiket lehet irányítani. Megyek Ausztriába, ahol otthon érzem magam, hiszen onnan is származunk. Akik pedig itt maradnak, további sok sikert kívánok nekik, és remélem, hogy egyszer felébrednek a mély kómából, és tesznek azért, hogy jobb helyzet legyen itt.
2013. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!