Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor ezzel a cigányok...

Most akkor ezzel a cigányok is beismerték, hogy ők nem erkölcsösek/ törvénytelen életet élnek?

Figyelt kérdés

[link]


Hát nem tudom ti hogy értelmezitek, de nekem ez jön be a cigány képviselő szavaiból...


2013. dec. 3. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
ez jön le*
2013. dec. 3. 14:24
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, az ilyet én is bírom:D

Nem az első ilyen.

Múltkor a családi pótlék volt feldobva.

A cigány kommentelők rögtön nekiálltak rasszistázni:D

Kész vicc.

De hát csak a bukott baloldal.

2013. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A Jobbiktól ritkán látok értelmes javaslatot, de ez mindenképpen az. Egy bűnöző ne kapjon már lakást, amikor tisztességes emberek is várnak a lakásokra.
2013. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ebben mi a rasszista?


Ha a törvényjavaslat arról szólna, hogy cigány etnikumú ember nem kaphat lakást, az rasszista lenne, de így nem az.

Hiába is mondják a balliberálisok.

2013. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezt megléphette volna már valaki, mondjuk 20 évvel ez előtt is. Szerintem sincs ebben semmi kivetni való.
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadt jó ez a javaslat. Élvezzen előnyt a bűntetlen előéletű, ha szittya, ha néger. A felvetés kristálytiszta, ki ne tudna azonosulni vele? De csak jön az évek óta begyakorolt reflex: megint báncsa a gonosz Jobbik a cigányokat... Az fel se merül a jólképzett cigány önkörisban, hogy ezzel azt mondja: igen ez minket fog hátrányosan érinteni, mert mi vagyunk a bűnözők.
2013. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Jobbik egy fasiszta, rasszista párt.
2013. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves hetes! ez nem válasz a kérdésre. Mi van, amikor elfogynak az észérvek jön a fasisztázás? szánalmas :)
2013. dec. 5. 22:20
 9/9 anonim válasza:
A jobbik egy csicska párt. 😅
2019. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!