Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal annyira vallásel...

Ha a baloldal annyira vallásellenes, miért vannak ott minden zsidó rendezvényen, miért támogatják őket folyamatosan?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 20:04
1 2
 11/16 Ozmium42 ***** válasza:

Üdv!


Ezt hívják úgy, hogy etnikai kohézió. A vallásnak ehhez alig van köze.

2013. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

1, A baloldal nem vallásellenes.

2, A kommunisták vallásellenesek, viszont:

a vallást bárki szabadon gyakorolhatja, sőt!


Magyarországon a kommunisták vezették be és szavatolták a vallásszabadságot! (Nem kell elhinni mindent a jobbos történelemhamisításnak.)


Szóval, mi kommunisták nem vagyunk vallásosak, és mindenkit csak lebeszélünk róla, hogy ilyen babonás ostobaságokban higgyen. Ugyanakkor tiszteljük az ember szabadságát, hogy gyakorolhassa vallását, ameddig az másoknak nem árt.


Nem vagyunk ott minden zsidó rendezvényen. Mi antifasiszta rendezvényeken vagyunk ott, amelynek szereplői lehetek zsidók is.

2013. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ti kommunisták inkább nem írom ide hogy hová menjetek.
2013. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

"miért vannak ott minden zsidó rendezvényen?"


Amiért a jobboldal.


"miért támogatják őket folyamatosan?"


Szerinted aki nem veri a zsidókat az már támogatja?


# 12 ( tegnap 22:49 )

"... mi kommunisták ..."


kifelejtetted a folytatást: "... különös emberek vagyunk. Különös anyagból vagyunk mi gyúrva ..."


Bocsi, najó nem cikizlek, csak nem tuttam kihagyni. Tod ezt még kiskamasz koromban hallottam, eredetiben végigmonta, csak aztán fordította a tolmács.


Amit írtál rendben volna, csak magamfajta vénség nem tud szabadulni a tapasztalattól, hogy mit is csináltak, akik állítólag ennek a szép eszmerendszernek a jegyében csinálták, amit csináltak.


Nem, nem mondom, hogy minden rossz volt, pl az olcsó könyvtár, hogy 3 kg kenyér áráért megvehetted a Háború és Békét ( teljes egészében ) és hasonlók, de a többi, az állítólagos "teljes foglalkoztatottság" ( munkanélküliség csak a gyárkapun belül, havifixért ), stb ...


Biztos hallottad már: "a létezõ szocializmus azért nem mûködött, mert mûködõ szocializmus nem létezik".

2013. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én eléggé vallásellenes vagyok, de egy körmeneten, zsidó vallási rendezvényen nem voltam. A többiek mit csinálnak az az ő dolguk.
2013. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 paradoomer ***** válasza:

Egy alapos magyarázatot kaphat bárki a kérdésre Gazdag István 'Rasszizmus és antirasszizmus' c. könyvének segítségével:


Sötét és világos háttérrel is letölthető:


[link]


[link]

2013. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!