Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány meg akarja szűntetni...

Gyurcsány meg akarja szűntetni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy gyurcsány programjában már nyíltan vállalja Magyarország megszűntetését, gyurcsány európai egyesült államokat akar!

Nem kellene letartóztatni az ország függetlenségének a veszélyeztetése miatt?



2013. dec. 5. 08:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%

Mit jelent nálad a "megszállt"?

Azt fel tudod-e fogni, hogy ez az ország -egyedül, a saját erejéből- soha nem lenne képes megállni a helyét Európában?

Pont a lakói és azok gondolkodása, erkölcsi mértéke miatt!

2013. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Noriko. ***** válasza:
18%
Ha választanom kell a magyar istenítés és a jobb életszínvonal között, akkor kettőt találhatsz, hogy melyiket fogom. Az pedig kicsit sem érdekel, hogy ki tart hazaárulónak és ki nem.
2013. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Mit jelent nálad a "megszállt"? "

a megszállt azt jelenti, tudatlan ballibecske, hogy nem magyar irányítja az országot, hanem egy idegen, aki természetesen saját országa érdekeit nézi, nem Magyarországét! így a forrásokat ellopja az országból, kimenekíti és nyomorba dönti a népet ezzel!


"Azt fel tudod-e fogni, hogy ez az ország -egyedül, a saját erejéből- soha nem lenne képes megállni a helyét Európában?

Pont a lakói és azok gondolkodása, erkölcsi mértéke miatt!"


azt tudom, szinte egyetlen ország sem tudja 100%-ig ellátni magát, de itt nem is erről volt szó! nem írtam arról, hogy 100%-ig mindne kereskedelmi kapcsolatot meg kellene szűntetni, a határokat le kellene zárni! kevered a szezont a fazonnal, te egy tudatlan kötekedő ballib vagy csak! még azt se fogod fel miről beszélünk itt!

2013. dec. 5. 11:34
 14/30 A kérdező kommentje:

"Noriko. válasza:


Ha választanom kell a magyar istenítés és a jobb életszínvonal között, akkor kettőt találhatsz, hogy melyiket fogom. Az pedig kicsit sem érdekel, hogy ki tart hazaárulónak és ki nem."


Mégis honnan veszed, hogyha létrejönne az európai egeysült államok akkor jólét lenne? csak fokozódna a megszállás, így fokozódna az ország rablása is, lassan a magyar nyelvet is betiltanák, minden jogtól megfoszatanák a magyar embereket és nyomorba döntenék a népet!

álomvilágban éltek, mikor azt hiszitek, hogy egy megszálló majd megment minket, mindegyik megálló hatalom csak rombol, lop, hazudik és csal!

Ezértpróbál most Orbán Viktor a nyugattal és a kelettel is jóban lenni, így több felé támaszkodhatunk, ha az egyik nagyot rúg belénk még ott lesz a másik fél, akivel kereskedhetünk, üzletelhetünk!

2013. dec. 5. 11:38
 15/30 anonim ***** válasza:
32%
ne nevettess...ezek szerint akkor jelen esetben Orbán sem magyar? vagy ő mit tett az országért és mit magáért? :D úgy rühellem az ilyen elvakult nyomorultakat, akiknek két ember létezik: az olyan, mint ő, és aki rossz eszméket követ. még mielőtt én is köcsög ballibecske lennék, elárulom, engem hidegen hagy az összes politikai eszme, én tudod gondolkozok...ez a kérdés is ékes példája annak, hogy úgy kell bánni Gyurcsánnyal, mint a világ leggonoszabb kártevőjével, mégis élsz még. Voltak 8 évig kormányon, mértnem haltál éhen? Ja, hogy mégse volt olyan kártékony? Pont ugyanannyira kártékony, mint most Orbán, vagy bármelyik egyéb politikus...
2013. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
de ha be akarnék szállni ebbe a "majd elveszik a magyar hivatalos nyelvet". Így van az USA-ban is, igaz...Mexikóban is például kötelezővé tették az angol nyelvet vagy esetleg a Dél-Amerikai országokban, igaz? :D
2013. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

De, Orbán Viktor magyar, ő a legmagyarabb a politikában! ő nem esik túlzásba, hanem a középutat választotta, nem engedi snekinek megszállni az országot! a jelenlegi únionak is keményen visszavág, ha valamit akar rombolni Magyarországon vagy valami olyan ügybe akar beleszólni, amihez semmi köze!


Gyurcsány meg azért sátán, mert tönkretette, eladósította az országot, közben egymás ellen hangolt minden magyart, hazudott, lopott, csalt, hazaárult és elintézte, hogy utána még 20 évvel is érezze a nép az ámokfutását, mert amíg azt a rombolást helyrehozza amit gyurcsány művelt, ahhoz rengeteg idő kell!!

2013. dec. 5. 11:54
 18/30 Noriko. ***** válasza:
31%
Érdekes, hogy Gyurcsány "ámokfutása" alatt több pénze volt a családomnak és nem kellett egyikünknek sem túlóráznia, ha ajándékot akart venni mondjuk Karácsonyra. Valóban 20 év múlva is sírni fogok, mert annyira megviselt, hogy jobban éltem, mint most.
2013. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%

Nekem az jön le az egészből, hogy kérdező csak vitázni akar, és ebben a vitában csak a saját véleményével azonosulókat tartja partnernek!

Szánalmas próbálkozás!

2013. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vitázni, de olyan ostobaságokat írtatok, hogy az már fájt!
2013. dec. 5. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!