Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány meg akarja szűntetni...

Gyurcsány meg akarja szűntetni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy gyurcsány programjában már nyíltan vállalja Magyarország megszűntetését, gyurcsány európai egyesült államokat akar!

Nem kellene letartóztatni az ország függetlenségének a veszélyeztetése miatt?



2013. dec. 5. 08:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

1. Amilyen a kérdés, olyan a válasz.

2. Rád férne egy kis gyakorlás nyelvtanból, ha már ekkora magyar vagy.

2013. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
...Ha csak ezt az egy szót is nézzük: "szűntetni"!
2013. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
A tulajdonneveket is illik nagybetűvel írni. Én is nagybetűvel írom Orbánt, pedig ki nem állhatom. Ennyi kultúrának azért kéne lennie egy emberben...
2013. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%

Először is: Hajrá, Gyurcsány! :)


Másodszor ez nem Magyarország megszüntetése lenne, sokkal inkább a felemelése. Tudod, egy új világrend van születőben, amiben Magyarország - ha egyedül száll harcba - elbukik. Itt már nem a kis európai nemzetállamok lesznek a főszereplők, hanem a nagyhatalmak. Például Oroszország, Kína, India, Egyesült Államok.


Ha azt szeretnénk, hogy Magyarország ne egy deprivált ország legyen a periférián, akkor a világpolitika irányítóivá kell válnunk. Ez kétféle módon lehetséges:


1. Magyarország atomhatalommá váik és gyorsan szülünk 100 millió gyereket, hogy szavunk legyen a világban.


2. Csatlakozunk egy "Európai Egyesült Államokhoz" ami kollektívan fogja össze és képviseli az európai értékéket. Úgy mint szabadság, szabad verseny, vallásszabadság, szólásszabadság stb. Ennek az új országnak persze a tagjai lesznek mások is, mint pl. Németország, Franciaország. Akik atomhatalmak, ennek következtében persze, veszítünk némileg a függetlenségünkből, viszont cserébe ha valamely pl. afrikai vagy közel-keleti állam a magyar érdekeket sérti, akkor nyugodtan számíthat arra, hogy atomot dobunk pl. a fővárosára.


Költői a kérdés: vajon ha én egy közel-keleti olajsejk és egyben diktátor lennék, kitől ijednék meg jobban?


A, pár európai nemzetállamtól, akik egymással sincsenek kibékülve, nem hogy velem.

B, egy Európai Egyesült Államoktól, aminek atomfegyvere van és 500 millióan élnek benne.


Én az utóbbitól, de nyilván én tévedek.

2013. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem is lenne baj, ha ez megvalósulna. Mostanában úgyis több okom van szégyenkezni a magyarságom miatt, mint büszkének lenni.
2013. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
Én agyonlőném őt is és azt is, aki nagymagyarkodik, de közben egy árva mondatot nem képes leírni magyarul, helyesírási hiba nélkül.
2013. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%

1. Németország nem atomhatalom.

2. Az itt említett "európai értékeken" meg jót derültem. Ha kinyitom a töri könyvet, és végigfutok Európa történetén, valahogy ezeknek az "értékeknek" pont az ellenkezőjével találkozom. Az európai "értékrend" tetszik, nem tetszik a gyarmatosítás, a kizsákmányolás, a népírtás, a háborúzás, stb...

2013. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Valóban elírtam: Németország nem atomhatalom. Viszont van joga atombombát kérni a többi NATO-tag nagyhatalomtól, indokolt esetben. Ilyen joga Olaszországnak is van egyébként. Franciaország és az Egyesült Királyság viszont atomhatalom.


Másrészt: milyen kizsákmányolásról beszélsz? Vagy szerinted ha egyedül maradunk, akkor nem lesz majd aki leigáz? Nem lesz aki a befolyása alá von? Ha lapozgatod a történelem könyved nézegess ilyeneket is: szovjet blokk, kisantant, központi hatalmak.


Sajnos nem vagyunk elég erős nemzet ahhoz, hogy önállóan döntsünk ilyen kérdésekben a teljes függetlenségünket megtartva. S azt is be kell látni, hogy óhatatlanul is kiszolgáljuk majd mások érdekeit. Viszont az is igaz, hogy más nemzetek sincsenek ezzel másként.

2013. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
gyurcsány egy pszichopata skizo. mellesleg a cionizmus elős embere hazánkban. Örülhet hogy még nem kötötték fel, pedig ráférne.Egy párszor
2014. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Noriko, az lehet hogy jobban éltél, HITELBŐL nem nehéz emelni az életszínvonalat. De ha most tényleg ennyire sötét vagy akkor felesleges is veled vitatkoznia bárkinek.
2014. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!