Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Honnan veszik itt sokan, hogy 4-5 millió ember a létminimum alatt él?

Figyelt kérdés
Ez egyszerűen ferdítés, hazugság, a szocik meg az ATV terjeszti. A sokat sajnáltatott "romák" hó végén is veszik elő a húszezreseket, mikor előttem fizetnek a boltban. Egyik sincs sorvadásban, érdekes.
2013. dec. 5. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
A hivatalos statisztikákat a beadott adóbevallások alapján készítik. Szerinted azokat a hóvégi húszezreseket ezek tartalmazzák? :)
2013. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Ja, ha te látod a közértben, akkor biztos úgy van.
2013. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem a szocik terjesztik, hanem ez a kőkemény valóság. Még én is rosszabbul élek, nemhogy a még szegényebb rétegek.


Szerintem ez a kérdés inkább (megint) arra megy ki, hogy néhány unatkozó kisiskolás élvezhesse, ahogy szídják a baloldalt és a kisebbséget.

2013. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Közért, pláza, bevásárlóközpont, mekdonácc, stb. Egyik sem üres sosem, mind tele van, de nagy a szegénység. Miko unja már meg a baloldal ezt a baromságot, hogy szegények az emberek?
2013. dec. 5. 13:18
 5/23 A kérdező kommentje:
Benzin, gázolaj ára is az egekben, mégis mozdulni sem lehet az utakon a sok autótól, állandóak a dugók.
2013. dec. 5. 13:20
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"Honnan veszik itt sokan, hogy 4-5 millió ember a létminimum alatt él?"


Ők ott élnek meg a szomszéd is, és akkor már mindenki.

2013. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mikor unod már meg, hogy jobban tudod, hogy ki mennyit keres? A pláza meg Meki pedig eddig sem a szegények helye volt.
2013. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy ennyire hülye és vak emberek is vannak ebben az országban. Úgy látszik tévedtem...
2013. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
figyelj a Mekikben sem mindig ugyanazok ülnek, akiket egyszer benne látsz,lehet olyanokkal van tele akik 1,vagy kéthavonta egyszer megengedhetik maguknak. Énse vagyok gazdag, mégis megengedhetem egyszer egy hónapba,hogy elmenjek,és egyek egy étterembe egy jót. De ettől még szegényebb vagyok az átlagnál. Amúgy igen a felvetés jó, bár én hónap vége,hónap eleje ( kinek mikor hogy jön meg a fizetése) mégis több embert látok az ilyen helyeken,mint mondjuk hónap közepe,vagy 20.a fele.. :D
2013. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Mekibe nem a gazdagok járnak, hanem pont azok, akiknek az az ünnepnap, amikor megengedhetnek maguknak egy hamburgert. Jól kereső emberek tisztességes éttermekbe ülnek be. Márpedig ha megnézed az éttermeket, nem jellemzően magyarokkal vannak tele, inkább a turisták tartják fenn a boltot. A plázázás sem jelent semmit, a többség csak a szemét legelteti a kirakatokon, meg nézelődik, aztán nem vesz semmit, vagy valami olcsó kis vackot. Mindezzel együtt a 4-5 millió embert túlzásnak érzem. Azért ennyien nem élnek létminimum alatt. Bár kérdés, mit nevezünk létminimumnak.
2013. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!