Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a gazdagokon, a...

A Fidesz a gazdagokon, a tehetősebbeken is segít meg a kisebb keresetűeken is?

Figyelt kérdés
Mondanátok példákat? Én is tudom a magam példáit, de arra lennék kíváncsi, hogy más hogyan gondolkodik. Körülnéztem, és nem egy ilyen kérdés lett feltéve, azt is elolvastam.

2013. dec. 5. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rendben, kapjon nagyobb támogatást a szegényebb.

De vállalja, hogy nem szaporítja a családját számolatlanul a nyomorban. Tudom ehhez meg semmi közöm és mindenféle szélsőjobbos vagyok hogy ilyen az eszembe jut.

Csak ahhoz volt közöm, hogy fizettem 54% adót meg járulékot hogy tudjanak támogatást adni.

2013. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Úgy beszélsz, mintha a szegényebb valami alávaló ember lenne, aki inkább ne szaporodjon, hanem dolgozza halálra magát, hogy a fajtádnak több pénzt tudjon az állam adni. Természetesen gyerekei is csak az elitnek lehetnek, mert kár a mi vérvonalunkat szaporítani.
2013. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom a gyermek vállalás egy egész életre szóló felelősség. Mindenki a legjobbat szeretné e gyermekének. Felneveltem két gyereket, polgári körülmények között. Nem volt sem nélkülözés sem luxus.

Nem az aktuális kormánynak lett a gyerek, hanem nekünk szülőknek. Első sorban az én felelősségem a családom eltartása. Én sosem kértem támogatást, csak azt vártam volna el a kormánytól, hogy hagyjon létezni. A problémáimat majd megoldom magam. Az 54%-os elvonás nem ezt mutatta.


Támogatás annak járjon aki nem képes önállóan eltartani önmagát, itt viszont kötelezettségek is legyenek ne csak jogok.

A szaporítja a családját számolatlanul a nyomorban nem két gyereket jelent, sokkal többet.

2013. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22:03

"Nem annak van nagyobb szüksége a több támogatásra, aki így is jól keres. "


És ez hogyan függ össze az egykulcsos adóval????

2013. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit nem lehet érteni azon, hogy a fidesz a gazdagok kormánya. Régen az volt a neve Fidesz Polgári párt.

A polgár nem egyenlő a szántóvető paraszttal.

A polgár városban él és tehetős.

Ez ma nem fedi le az ország 80%-t.

Nevet változtattak, de ideológiát igen.

2013. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kisebb keresetűeken nem segít, hanem elveszi tőlük a pénzt és odaadja a gazdagoknak


még a Századvég elemzője is ezt írta (biztos részeg volt, nem tudta hirtelen hol a helye)


de vegyük pl. a minimálbért, a fidesz alatt 38%-kal emelkedett, ám nettóban csak 10%-ban. ergo szopóágra rakták a cégeket is, akiknek még drágább a munkaerő


itthon nálunk 385k-ból megkapsz 195k-t a többi az államé, angliában 1050 fontból 914-et. kicsit nem mindegy


de forgalmazz mondjuk autót, az állam keresi rajta a legtöbbet 5-10x-t mint te


építs házakat, megint csak az állam keresi vele a legtöbbet, és nagyságrendekkel többet


az állam olyan mint egy kisgömbőc, minden pénz kell neki, hogy aztán elbassza fa szságokra

2013. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!