Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Magyarországon élő zsidó...

Egy Magyarországon élő zsidó aki liberális az miért nem fejezi ki a szolidaritását a magyarokkal?

Figyelt kérdés

Igazából ez úgy merült fel bennem,hogy megnéztem egy facebook profilt és az illető egy magát zsidónak valló egyén,s a borítóképén meleg,cigány és zsidó jelképek vannak összeszerkesztve.

Gondolom őt mondhatjuk liberálisnak, de mivel ő nem magyar, ám mégis Magyarországon él, miért nem tett ki egy magyar zászlót is?Nem szereti a magyarokat?Akkor magyar ellenes?Vagy számára miért nincs helye a magyar zászlónak ha egyszer a cigányokkal és a melegekkel is szolidaritást vállal?A magyarokkal miért nem?Velünk is lenne miért...


2013. dec. 6. 17:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%
Mert arra már nem terjed ki a liberalizmusa.
2013. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
33%
Mivel egy cigány és egy meleg ember is magyar, ezért nincs szükség külön magyar zászlóra! De azt nem tudom felfogni, hogy ti, szélsőjobbosok, minek köttök bele még az élő fába is? Így érzitek jól magatokat?
2013. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
48%

Ne keress logikát egy ilyen liberálisban.


Náluk az a divat, hogy a többséghez tartozó társadalmat utálni kell, vagy lenézni, letojni.

A kisebbség, azért meg mindent meg kell tenni.

2013. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
30%

"Mivel egy cigány és egy meleg ember is magyar, ezért nincs szükség külön magyar zászlóra!"


Persze, az elefántok pedig albatroszok.


"De azt nem tudom felfogni, hogy ti, szélsőjobbosok, minek köttök bele még az élő fába is? Így érzitek jól magatokat?"


A problémákat meg kell oldani. A probléma pedig úgy fog megoldódni, ha először is foglalkozunk vele, nem pedig úgy teszünk, mintha nem is létezne.

2013. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
69%

"Mivel egy cigány és egy meleg ember is magyar, ezért nincs szükség külön magyar zászlóra!"


Talán meglep, de van olyan magyar, aki se nem meleg, se nem cigány. Velük mi van?

2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
36%

"Mivel egy cigány és egy meleg ember is magyar, ezért nincs szükség külön magyar zászlóra!"


Ha az a homoszexuális ember nem cigány, akkor mindenképpen magyar, hisz magyar etnikumhoz tartozik.


A cigányok mitől lennének magyarok?

Kezdjük ott, hogy nem is európaiak.

Antropológiai, kulturális tekintetben semmiképpen nem tartoznak Európához.

Attól mert magyar állampolgárságot kaptak, attól még nem lesznek magyarok.

Én sem leszek ugandai, ha felveszem az ugandai állampolgárságot.

Az csak egy papír.

2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%

én nem vagyok liberális, de ez egy elég gyerekes támadás volt részedről kérdező

a következtető képességed egyszerűen zseniális: nem tett ki magyar zászlót, tehát nem szereti a magyarokat, sőt magyarellenes

ilyen alapon meg lehetne támadni akárkit

ha mondjuk egy náci egy horogkeresztes zászlót tesz ki borítóképnek, akkor én is kérdezhetném, hogy miért egy másik ország jelképével jampizik?

2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ez csak egy érdeklődő kérdés, nem állítottam semmi nagyot, vagy durvát, csak ha én nem fejezem ki a szolidaritásomat akkor antiszemita,rasszista és persze homofób vagyok, ha viszont a magyar "érdek" marad alul azzal semmi probléma, és mivel én magyar vagyok ez engem megsért és ezáltal kirekesztve érzem magam az ilyen emberek kinyilatkoztatásaikor ami pedig érdekes mert én úgy tartom számon a liberálisnak nevezett embereket,hogy ők megértenek és elfogadnak.De mégsem...
2013. dec. 6. 17:36
 9/47 anonim ***** válasza:
28%

"A problémákat meg kell oldani. A probléma pedig úgy fog megoldódni, ha először is foglalkozunk vele, nem pedig úgy teszünk, mintha nem is létezne."


Igen, valóban meg kell oldani! De a probléma TI vagytok, nem a cigányok vagy a zsidók! Ha nem lennének cigányok, zsidók, kipécéznétek magatoknak mást, akit kikiáltanátok bűnösnek! Szélsőjobboldaliak csak ehhez értenek, a gyűlölködéshez.

2013. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Mert ő liberális, inkább az elnyomottnak vélt zsidókkal, cigányokkal azonosul.


Szabad országban élünk, mindenki kinyilváníthatja politikai véleményét.

A magyar zászló mellé sem kötelező (de azért vannak helyek, helyzetek, amikor mégis) kitenni az EU-s vagy az izraeli zászlót.

2013. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!