Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány vállalkozóként,...

Gyurcsány vállalkozóként, törvényesen és tisztességesen a befektetéseiből gazdagodott meg vagy inkább a politikusi karrierje alatt szabadrablásokból harácsolta össze a milliárdjait?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Gyurcsany mar gazdag ember volt amikor belepett a politikaba, ez szerintem vitan felul all. Hogy a vagyonat torvenyesen es tisztessegesen szerezte-e azt nem tudni.
2013. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vadkan01 ***** válasza:
0%
Vállalkozóként, de tuti nem tisztességesen, emlékszünk, hogy nemrég történt NAV-os botrányra, biztosan Gyurcsány is benne van az adómentességben.
2013. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Dehogy gazdagodott meg az tisztességesen.

1989 előtt minden állami tulajdonban volt Magyarországon.

Utána privatizálták, Gyurcsány, akkor már bent volt a politikában, hisz 1982 óta volt MSZMP tag.


Ezért is kapott meg bizonyos dolgokat pl:bányákat rendszerváltáskor, mert közel ült a tűzhöz.


Normális esetben,olyan hamar, nem lehet szert tenni bányákra meg hasonló üzletágakra.

Egyértelmű, hogy Gyurcsánynál is sántít valami.

2013. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
A privatizációnál jókor volt jó helyen. Az Altust állítólag úgy szerezte meg fillérekért, hogy a privatizálása előtt a vételár többszöröséért vásároltak be alapanyagot.
2013. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

"Normális esetben,olyan hamar, nem lehet szert tenni bányákra meg hasonló üzletágakra.

Egyértelmű, hogy Gyurcsánynál is sántít valami."


Érdekes, hogy erről nekem Orbán Győző neve is beugrik!

2013. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Gyurcsany mar gazdag ember volt amikor belepett a politikaba, ez szerintem vitan felul all. Hogy a vagyonat torvenyesen es tisztessegesen szerezte-e azt nem tudni."


Gyurcsány már nagyon régóta politizál, nem a 2000-es években kezdte, a rendszerváltás előttről is megvoltak a kapcsolatai. A privatizációk idején szedte össze a vagyonát, amit később tovább gyarapított.

Valószínű törvényesen szerezte, egyébként gondolom már bíróság elé állították volna (bár lehet naiv vagyok) és talán elítélték volna.

De az, hogy valami tisztességtelen, egyáltalán nem biztos, hogy törvénysértő is. A privatizációk során rengetegen szedték meg magukat (külföldiek is) vitatható módon. Az volt a szabad rablások időszaka.

2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!