Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok olyan pártra,...

Szavaznátok olyan pártra, amelynek alapítói 19 éves fiatalok?

Figyelt kérdés

Mennyire számít hogy valaki fiatal?


Jövőre 2014-ben a választások után jön létre a párt, ez biztos, csak ez egy kis közvélemény kutatás.


Annyit elárulok, hogy a párt egy közép közép párt és elhatárolódunk az összes jelenlegi párttól.


A párt programjait nem írom le, mert eléggé hosszú és még nem is teljes.



2013. dec. 6. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A vezetők a nép képmásai. Alapvetően azt csinálják amit a nép akar, vagy legalábbis úgy tesznek. Különben nem választják meg őket.


Ha változtatni akartok, ahhoz a népet kellene megváltoztatni

2013. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 egy hogy jó szándék vezérel. Kiforgatják a szavaidat elnyomnak. Ha azt mondod kell egy park a gyerekeknek azt mondják : kivágod a régi fákat te nem tiszteled az erdőket ha azt mondod nem akarod kivágni a fákat mert a város részei akkor meg: ez nem csinál semmit ugyan olyan ez a város évek óta. teljesen mind1 mit csinálsz hogy adod elő erre képzett emberek csak azon agyalnak hogyan kössenek beléd. Egy elszólás és véged minden újság megírja.
2013. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nálad az ÉN a mérvadó. Egy párt nem egy emberből áll. Ha ennyire elszánt vagy, alakítsd meg azt a pártot. Aztán majd meglátod, képes vagy-e magadhoz vonzani annyi hasonló gondolkodású embert, hogy valóban kitegyetek egy pártot, amit bejegyeznek. Ráadásul nem is a szavazás a kérdés , hanem az , csatlakoznának-e hozzád egyre többen? Egy párt akkor tud vezető lenni, ha minél többen csatlakoznak hozzá.
2013. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a pártot biztosan megalapítom, próba szerencse!


11-es én is úgy gondolom, hogy nem a nép van a politikusokért, hanem pont fordítva és ha majd észreveszik, hogy becsületes vagyok és még az ötleteim is jók, lehet hogy átpártolnak.


Sokszor hallom, hogy valaki azért fideszes, mszp-s, mert nincs jobb. De ha lenne, váltanának? Majd elválik

2013. dec. 6. 22:17
 15/19 rémuralom ***** válasza:

"Annyit elárulok, hogy a párt egy közép közép párt és elhatárolódunk az összes jelenlegi párttól."


Ez, meg annyi, hogy fiatalok vagytok, még édeskevés. Nem kizáró tényezők, sőt, de ha ennyit tudok rólatok, szó sem lehet arról, hogy rátok szavazzak.

2013. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem. előbb dolgozzanak 10 évig vmi cégnél

nem kell még egy fidesz klón párt teli olyan emberekkel, akik életükben még nem dolgoztak

2013. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ám amiket írtál az szimpatikus


szal akár még esélyetek is lehet, ha megússzátok azt hogy vátesszé váljatok, és a milliárdok kísértését

2013. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fideszre?! (Azt is 19-20 éves fiatalok alapították. És lám mi lett belőle.)


NEM!!!

2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, őszintén megmondom neked: én biztosan nem szavaznék olyan pártra, amelynek az alapítói még tanulatlan és éretlen 19 évesek. Sőt, alapból nem szavaznék olyan pártra, ahol a vezetőség tagjai között nincsenek közgazdászok, jogászok, politológusok vagy ehhez hasonló gazdasági végzettségű emberek.


Mert nagyon szép az, hogy ti változtatni akartok, én tényleg értékelem ezeket a törekvéseket, de nulla szakmai tudással és nulla tapasztalattal mégis mihez kezdenétek, mondd már el? Én elvégeztem a közgazdász egyetemet, és igenis látom, hogy rengeteg olyan dolog van ey ország működésében, amit a nem szakmában dolgozó átlagemberek el sem tudnak képzelni, át sem látnak, össze sem tudnak kapcsolni.


Akinek ilyen minimális tudása nincs, az ne akarjon kormányozni egy egész országot, mert a tetőt sem a szomszéd fiúval csináltatom meg, csupán azért, mert szeret makettezni.

2013. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!