Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-ben választás lesz:...

2010-ben választás lesz: miért szavazzak a Fidesz-re (konkrét életjavító indokokat várnék)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 15:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
8%
Mert akkor leváltják ezeket a mocskos, hazug, hazaáruló, gamyé, lopó, sikkasztó, vörös bandát!
2009. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta, hogy szavazz a fideszre?
2009. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
A Fidesz csak abbol el hogy az Mszp-t pocskondiazza es lehetetlen igereteket tesz.Ugyhogy szemelyszerint en semmit sem tudok.
2009. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Életszínvonalat javító intézkedéseket ne várjál,talán 2013-14 lehet az az év amikor erre talán lesz lehetőség.
2009. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nem pont a kérdésedre irányul a válaszom, de mégis segítséget nyújt, ha bárki belegondol. Feltéve, hogy egyetért-e ezekkel az elvekkel.


Szavazni azért érdemes valakire, mert egy adott induló programjai olyan programokat, elemeket, reformokat, törvényeketet céloz meg, amelyről azt gondolom, hogy az szolgálja a saját érdekeimet és elősegíti a közjót is. Fontosnak tartom, hogy ezek valóban valóban tervek és célok legyenek, ne ígérgetések. Itt olyanra gondolok pl., hogy ne azt ígérgesse nekem valaki hogy mennyivel emelik meg az emberek bérét pl., hanem azt hogy milyen változtatásokkal tudja elősegíteni az életszint növelését. Az sem érdekel, hogy mindenhol plakát van meg ajánló és reklám... ezek csak szédítések...


Olyanra végképp nem szabad szavazatot tenni, akik nem tartották magukat a beléjük vetett bizalomhoz és nem foglalkoznak az emberekkel. Sőt, el is kellene számoltatni őket a soron következő kormánynak, hogy miért is nem. Akkor meg pláne, ha drasztikusan csökken az életszintem vmi miatt. Ha az elszámoltatás nem történik meg, akkor az a kormány is tekintélytvesztett.


Hogy miért kellene a Fideszre szavazni egyébként? Nem tudom, mert én rájuk se fogok, eltörlésekről beszélnek ugyan, amit bevezetett az MSZP - de ez édes kevés.


A Jobbiknak van konkrét programja, amellyel kapcsolatosan gyűléseket is tartottak már jópár településen, meghallgatva az ott jelenlévő emberek véleményét és óhaját; és ez folytatódni fog. Ráadásul nem olyan szélsőségesek, mint ahogy azt őróluk terjesztik. Miért ne adnék akkor esélyt nekik?!

2009. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Mert itt van a választási programja.

[link]

2009. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Mert ne szavazz rá. Ha végre olyan vezetőket szeretnél, akik rendbe teszik az országot, akkor szavazz a Jobbikra.
2009. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

15:47.

Nem az volt a kerdes hogy miert ne szavazzak a Fideszre!

2009. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
20%
A Fidesz sem jobb,mint a többi.A Jobbiknak pedig a programja csak illúzió,mert megvalósíthatatlan.Nem ártana némi gazdasági,jogi stb.ismereteket szerezni,hogy ezt belássák a szavazók.Ezért nem tudom,hogy kire lenne jobb szavazni.
2009. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Tudod mit?Szavazz a Fideszre,és majd kibulyik a szög a zsákból,hogy az elmút nyolc évben folytatott gáncsoskodásukon kívül van-e tehetségük máshoz is.

Életszínvonal emelkedést érintő döntések...Te még hiszel a mesékben?

Én kiábrándult vagyok,a Jobbik szimpatikus,de akkor is elvből nem szavazhatom rájuk.

Esküszöm,hogy Torgyán Józsi bácsi Kisgazda szövetségére szavazok!!!Mókás lenne,ha nyerne.

De most komolyan Én egyik párt győzelmével sem várok jelentős életszínvonal javulást.Talán azt tudom elképzelni,hogy emelik a segélyeket,hogy ezáltal tarthassák valamicskét a vásárlóértékét,de semmi többet nem várok.

2009. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!