Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te meghatódsz azon, ha Orbán...

Te meghatódsz azon, ha Orbán Viktor hátrányos helyzetű gyerekekkel fotóztatja magát?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 9. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
kb. annyira, mint amikor Rakosi elvtars buzakalaszokat simogatott.
2013. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noriko. ***** válasza:
84%
Inkább undorodok tőle.
2013. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Marczell ***** válasza:
Én még meg sem néztem a képeket, de már potyognak a könnyeim
2013. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

kedvenc hozzászólásom az egyik kép alatt:

G. Erika: Drága Miniszterelnök Úr! Önnek mindenre jut ideje. Ha kell, napi 48 órát dolgozik 24 helyett! Öröm ez nekünk!


Ez alapból ellentmondás, mert hát ha ő egy nap 48 órát csak dolgozik, akkor hogy maradna már ideje MINDENRE? bár lehet ilyen alapon, ha a 24ből tud 48 órát dolgozni, az is lehet, hogy még 48at lehet mondjuk otthon a családjával is.


Kérdésre válaszolva: hát persze, teperni kell, mert mire ezek a gyerekek felnőnek, addigra nem kapnak sem munkát, sem fizetést...

Vajon saját zsebből fizette ezt a Jóságos Viktorunk, vagy a mi adónkból? :D

Ha ez ilyen jó húzás, lehet kérek az itt jelenlévőktől fejenként 500 Ft-ot, és én is ellátogatok karácsonykor egy olyan helyre, ahol hátrányoshelyzetű fiatalok élnek, és meghívom őket egy fincsi kajára, meg kapnak ajándékot. Aztán hátha szavaznak majd rám az emberek :D

2013. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
OVI mindene közpénz, a fizetése is a mi adónkból van! :)
2013. dec. 9. 13:39
 6/15 anonim ***** válasza:
végső soron igen :D kivéve az olyan befektetései, ami nem köthető Magyarországhoz(bár tény, hogy a befektetett pénz szintén tőlünk jött).
2013. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszi hogy övé a világ! :) Nagy hiba! Bukás után börtön lesz! :)
2013. dec. 9. 13:42
 8/15 Alruna ***** válasza:
100%
Egy bizonyos német szobafestö-mázoló is nagyon szeretett a 40-es években gyerekekkel, (föleg szökékkel) fényképezkedni......
2013. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak nem ő? [link]
2013. dec. 9. 13:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, meghatódom, el is morzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában.
2013. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!