Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a digitális...

Mi a véleményetek a digitális állampolgárság programról?

Figyelt kérdés
Ha lehet írd oda, hogy fogod-e használni, és melyik tábort erősíted.
máj. 23. 16:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kezdem én:


NEM!


Tisza (ex Fideszes)

máj. 23. 16:46
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi az, de nem is érdekel.

Biztos sokan meg fognak gazdagodni rajta.

máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Átlag embernek ez kényelem, aki zavarosban halászik, az félhet az állam megfigyelésétől.
máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom és ameddig lehet, nem is fogom használni.

Nekem már az is egy intő jel, hogy külügy számítógépes rendszert simán fel lehet nyomni, - nem kell a lustaság által generált probléma.

Cserkész.

máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

“ aki zavarosban halászik, az félhet az állam megfigyelésétől.”



Te Fideszes vagy, ugyi? Ha OV azt kérné, hogy tedd be a chipet mert kötelező, akkor is kérnéd, vagy azt már nem?

máj. 23. 18:12
 6/12 A kérdező kommentje:

“ Nekem már az is egy intő jel, hogy külügy számítógépes rendszert simán fel lehet nyomni, - nem kell a lustaság által generált probléma.”



Ugye? Pítőr meg a számonkérésnél “ez is megvan maguknak” dumával..

máj. 23. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a digitális állampolgárságot is azoknak találták ki, akik háromnál kevesebb agysejtettel rendelkeznek, és még mellé lusták is.
máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
52%

Persze, hogy használom majd, tök kényelmes lesz.


Ellenzéki "ballipsi"

máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp igen. Nincs rejtegetni valóm, hadd kutakodjanak az oroszok, amerikaiak... így már csak az előnyeit kell kiélveznem az egyszerű és felhasználóbarát szolgáltatásoknak. Én már 10 éve is indokoltnak tartottam egy hasonló rendszer kiépítését. Nagyon le vannak maradva...


Meg nem is értem az ellenzőket. Facebooknak, googlenek, tiktoknak kiadnak bármit, de BÁRMIT! Egy lakossági ügyintézést segítő program meg rögtön megfigyelés meg rósz meg ellopják az adataimat meg lebuktatják a simlisségeimet... hát, ja... érdekes a mérce.

máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

07:14


Az FB-t önként használod… minek ez, ha van ügyfélkapu?


Mi van ha 5 év múlva ki se állítanak majd kártyát, csak ezt lehet majd használni, ez lesz a trendi világszinten, mert mindenhol ez megy most… ezzel fizethetsz, ezen lesz a saját social score-od ami alapján kapod majd a jutalmat CBDC-ben?

máj. 24. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!