Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges lesz a közeljövőben...

Lehetséges lesz a közeljövőben, hogy a Jobbik a Fidesz felé fog egyre inkább közeledni, míg a helyét átveszi egy másik szélsőjobbos párt esetleg olyan csoport, akik nem akarnak párt lenni?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy a Jobbik egyre inkább tunyul és polkorrekt lesz, pedig pont azért szerették őket, mert energikusak voltak kezdetben és kimondták az igazat.

Lesz a Jobbik helyett más?



2013. dec. 21. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem rossz dolog a parlamentben a tűz közelében lenni.

Most azon a határon lavíroznak, ami még éppen belefér az eltűrhető szélsőjobb politikába.

Tovább nem feszítik a húrt, mert tudják hogy akkor az EU nyomására betiltják a pártot.

2013. dec. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elfogyott a lendület. Pedig nagy ígéret volt a Jobbik, én is hittem bennük. Amúgy nem tudom feltűnt-e, de a Fidesznek így is olyan szinten szélsőséges a politikája, hogy a Jobbikra nincs is szükség.
2013. dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már "elfogyott a lendület" inkább lejáratás megy. Őket nem lehet azzal vádolni hogy megint több ezer milliárdos hitelt vettek fel ,vagy azzal hogy emelték az adót stb. Mit mikor sikkasztottak, kinek a maffia diszkóit, ingatlanait támogatták. Elfogyott a lendület. Hát nagy érv. Szerintem azért egy esélyt érdemelne. Csak azért mondanak le róla mert a többi párt szidja őket. Ha belegondolunk kik szidják őket akkor meg pláne tetszik. Ami nekik ellenükre van az pont jó lesz.
2013. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig elfogyott a lendület. A parlamentbe is úgy kerültek be, és tettek szert 15%-os támogatottságra, hogy minden lehetséges módon hátráltatták őket. Eltelt 3.5 év, és egy huncut százalékkal sem tudták növelni a támogatottságukat egy olyan politikai környezetben, ahol az emberek mérhetetlenül kiábrándultak a jelenlegi pártokból. Akkor miről is beszélünk? Ha tartották volna a ritmust, már 30-40%-nál kellene járniuk, a Fideszt szorongatniuk. Ferenc testvér pár hónap alatt eljutott odáig, hogy bekerülhet a parlamentbe, sőt az együtt2014-t is lenyomhatják. Fogadott volna erre bárki is, mikor leléptek az MSZP-ből? Lassan szurkolok neki, komolyan.
2013. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ott áll mögöttük a pajeszos bagázs. Úgy nem nehéz bankot nyitni meg reklámozni magam hogy f*a legény vagyok. Ők a semmiből építették a 15% ukat. Lehet hogy jobban kéne reklámozni magukat de arra nincs keret. Mert vagy magyarország jobban teljesít vagy hajrá vörösek hajrá maffia. Ez megy.
2013. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Őket nem lehet azzal vádolni hogy megint több ezer milliárdos hitelt vettek fel"

Talán azért, mert:

1: nem kormányoztak még

2: senkiháziak mind

2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 4 Viszont Fernec testvér (a szürke eminenciás) az ország egyik leggazdagabb embere a mai napig. Ez Vona -Zázrivecz- Gabiról nem mondható el legjobb tudomásom szerint.
2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miből lett a sok pénze te kis okos? Kétkezi munkából mi? Vagy sok jó mérnöki építészeti remekkel? Mitől? Honnan van a pénz? Erre válaszolj te 33% szerencsétlenség.
2013. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 8 Nem tudom, miből gondolod, hogy sértegethetsz, te köcsögb.u.zi. Elmész az édes jó an.yádba.
2013. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

inkább felbukkan egy nem zsidózó, nem cigányozó jobboldali párt, s rájuk többen szavaznak majd, mint a Jobbikra.


Jobbik állítja: ők nem rasszisták.

kik a szavazóik??? RASSZISTÁK!


kedves Jobbik, Vona meg Duró stb, szólítsátok már meg a kopasz rajongóitokat, hogy akkor ne szavazzanak rátok, ha rasszista kormány a céljuk, mert ti úgysem iylenek lesztek.


ja bocs: ez is egy párt: köll a szavazat, akármilyen böszmétől is jöjjön az!

2014. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!