Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a szélsőjobbal?

Mi a baj a szélsőjobbal?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Sok a primitív elem.


Kevesen tudják elsajátítani ezt az ideológiát rendesen.


Én magam is szélsőjobboldali vagyok, de nem neonáci vagy skinhead.

Ennek az oldalnak is van külön irodalma, külön művészei , nagy alakjai.Nem muszáj feltétlenül Hitlerre gondolni, ő egy kicsit más volt.


Rólam senki meg nem mondaná, hogy ehhez az oldalhoz tartozom.

Nem hangoztatom állandóan.

2013. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

mi a baj velük?

rasszisták, antiszemiták, soviniszták, agresszívek és igen jelentős részük kultúrálatlan is

az egyetlen pozitívum bennük, hogy utálják a cigányokat

2013. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha ilyenek lennének a tagjai többségében, mint az első válaszoló, akkor nem lenne vele gond.

De sajnos nem ez a jellemző leginkább.

2013. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Értem.

tehát ha a szélsőjobboldal kultúrálódna, akkor sokkal több támogatója lenne ennek az eszmének?

2013. dec. 21. 22:34
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
semmi.
2013. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, 2-es.

Előbb lerasszistázod őket, utána pedig azt mondod, hogy a cigányutálatuk jó? Ebben mi az összefüggés?

2013. dec. 21. 22:36
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

nem biztos, hogy több támogatója lenne, de valamennyire megváltozna az emberek véleménye

Hitler már elintézte, hogy az emberiség 90%-a kapásból elítélje a szélsőjobboldalt

viszont amíg a skinhead-ek, focihuligánok, a betyársereg és egyéb szélsőjobboldali csoportok ugyanolyan ocsmányul és agresszíven viselkednek, mint a cigányok, addig miért várják el tőlem, hogy pozitívan nyilatkozzak róluk?

2013. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok.


Nem, kérdező ez nem elég.


Kell mögéje tőke, média is, anélkül nem működik a mai világban, régen sem működött.

2013. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
valaki definiálná nekem a "cigányellenességet"?
2013. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

persze, hogy definiálom

ha utálod a cigányokat a viselkedésük miatt akkor cigányellenes vagy

ha elővigyázatosabb vagy velük, akkor is az vagy

ha a buszon már csak két ülőhely van (egy cigány mellett és egy nem cigány mellett) és a nem cigány mellé ülsz, mert előítéleted van a cigánnyal kapcsolatban, akkor is cigányellenes vagy

ha munkáltató vagy és előbb veszel fel dolgozni egy nem cigányt, mint egy cigány, akkor is az vagy

tulajdonképpen az összes magyar cigányellenes, ami a cigányok viselkedése, életmódja miatt alakult ki

szerintem ez nem rasszizmus

2013. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!