Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pogány baliberálisok Karácso...

A pogány baliberálisok Karácsonykor mégis mit ünnepelnek?

Figyelt kérdés

Nézzük pl. Gyurcsányt, aki köztudottan pogány, azt nyilatkozta az atv-ben a napokban Kálmán Olgának, hogy lesz karácsonyi vacsorájuk!

De mégis miért lesz ha pogányok? Mit ünnepelnek, mert Jézust biztos nem!



2013. dec. 22. 11:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ateista ember nincsen, csak pogány."

Lehet rosszúl tudom de az ateista az a ember aki nem vallásos. A pogánynak pedig azt nevezték aki nem a keresztény egyházhoz tartozott. Kivétel a zsidókat.

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
96%
Annyira elszomorít h tetronak igaza van és egy ilyen országba élünk ahol az emberek fele vagy még többje nem tud gondolkodni csak azt hajtani amit a fideszes propaganda elhitettet vele. Hogy történhetett meg ebbe az országba az h aki nem fideszes azt már nem is tekintik magyarnak hanem a külföldi tőke talpnyalójának. Ez egyszerűen borzasztó és nem tudod elhinni h ennyi sok hülye ember van.
2013. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Valóban, egy kicsit rosszul fogalmaztam a kérdésben, Gyurcsány nem pogány, hanem egyenesen KERESZTÉNYGYŰLÖLŐ, ezt pl. a 16 pontjában (vagy hány?) meg is tapasztalhattuk!
2013. dec. 22. 12:06
 14/41 anonim ***** válasza:
97%

Ne idegeskedjetek a kérdező miatt.

Ez az elmebeteg, sátánozó orbánmániás, aki ide szokott irkálni.

2013. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
84%
És a pogány konzervatívok mit ünnepelnek karácsonykor.
2013. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 ConnectCare ***** válasza:
100%

Én megtörtem, inkább vallok! :)


Az égvilágon semmi magasztos dolgot nem ünneplek, de kapok sálat, ilyenkor van a legjobb kaja egész évben, bármilyen szimpatikus leányzó megközelíthetō egy boldog karácsonnyal, árulnak forralt bort stb.


Akkor is Karácsonyoznék, ha buddhista lennék. És szerintem az emberek 80%-át kb. ugyanezek motiválják.

2013. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
16: Pontosan, ráadásul ilyenkor vannak a legtöbben szabadságon, szóval nagyobb az esély arra, hogy a család össze tud jönni és nem dolgozik vagy itt-ott van a fele.
2013. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 tetro ***** válasza:
95%

12.19

engem az is, hogy mint a libsi tanács tagja van némi részem az vérszipoly EONban... láttátok mennyi karácsonyi világítás van kint város szerte? csingcsing :D

2013. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, konkrétan mire gondolsz, miből látszik hogy kereszténygyűlölő lenne? Melyik pontban van az egyház betiltása és a keresztények üldözése, egyházi iskolák megszüntetése?
2013. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 tetro ***** válasza:
100%

12.29

nem kell, hogy benne legyen a szövegben, elég ha látszik. már pedig ha Gyurcsány szövegéből ez látszik ki, akkor pogány bizony mindenki, aki a kérdező szerint baliberális. így ahogy írom, egy L-lel.

2013. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!