Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pogány baliberálisok Karácso...

A pogány baliberálisok Karácsonykor mégis mit ünnepelnek?

Figyelt kérdés

Nézzük pl. Gyurcsányt, aki köztudottan pogány, azt nyilatkozta az atv-ben a napokban Kálmán Olgának, hogy lesz karácsonyi vacsorájuk!

De mégis miért lesz ha pogányok? Mit ünnepelnek, mert Jézust biztos nem!



2013. dec. 22. 11:13
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

utolsó, az egyháznak nincsenek privilégiumai! a támogatásokat pedig megérdemli, mert a nemzetet, közösséget, erkölcsöt erősítő szervezezetek is, nem csak Isten és Jézusról szólnak az egyházak!!! De persze mondhatjuk nektek ateistáknak, titeket a magyar nemzet sem érdekel, az egyesült európai államok létrehozásával felszámolnátok a magyarságot is. Ez is gyurcsótány ötlete, de szerintem a többi libsi párt is támogatná ezt!

minden nem csak az anyagiakról szól, ki kell elégíteni az emberek lelkét is! nem csak pénzből él az ember!

2013. dec. 23. 08:30
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Az ateistákat nem a nemzet nem érdekli, hanem a hülyeséged.
2013. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Európai egyesült államokról ennyit h nem tudhatod azt h jó vagy rossz lenne-e mert ilyet még nem csinált az emberiség a történelme során, egyébként kitörölheted a segged a nagy magyarságoddal.
2013. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

te pedig kitörölheted a segged a nagy liberálkommunistaságoddal! te kommunista!

az persze nem rasszizmus, amikor magyarozol?

2013. dec. 23. 11:36
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem tudom, hogy te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted magad.


Méghogy az egyház az erkölcsöt erősítő szervezet? Nevetséges... Hány pedofil pap is van? Mennyi pénzt is szedtek össze az emberektől? Hány embert is gyilkoltak le "Isten nevében"?

Ja, hogy ezek tök erkölcsös dolgok?

2013. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod már miket irkálsz. A "liberálkommunistaság" Hát ez mit jelent elmondanád mert bárhol kerestem nem találtam rá definíciót.

Azt letisztáznám h nem vok kommunista.

Magyarozok? Ezt megint nem értem mire értetted, de nem kizárt h én vagyok a hülye.

Az ilyeneknek mint te általában azt szoktam ajánlani h inkább tanuljon, én is azt teszem h egyre jobban a valóságot tudjam látni ne pedig a hazugságokat és h te most mit csinálsz magaddal az csak a te döntésed, de én ezt tudom csak ajánlani.

2013. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

te tényleg hülye vagy, ha nem érted ezeket a szavazkat, mint liberálkommunista, magyarozás! vagy inkább meg sem akarod érteni! biztos inkább ez van a dologban! fáj az igazság és ezért nem akarod megérteni, nehogy be kelljen vallani az igazat!


az egyházban 100-bból kb. 0,01% a pedofil papok száma, csak a libsi média felfújta, hogy lejárassa az egyházat! az egyházi papok nagyrésze tisztességes, haza- és istenszerető ember!

2013. dec. 23. 12:24
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazából értettem h mire írod "liberálkommunistaság" ezt a szót csak az a baj h ilyen szó nem létezik és nincs is ilyen ember. Liberális és kommunista két eltérő ideológia aminek egymáshoz semmi köze sincs csak a hülyék mossák egybe.

Azért ha kiválasztanánk 100 átlag embert és kiválasztanánk 100 papot szerintem pedofilt hamarabb találnánk a papok között, de ne essünk túlzásokba azért a papok többsége nem pedofil ezt senki se állítsa.

Nézd meg hány médium liberális és hány médium Fidesz talpnyaló Magyarországon erre csak ennyit tudok mondani.

Attól h vki vallásos még nem kell hülyének is lenni én is eljárok templomba időnként imádkozok is mert lélekre pozitívan hat, de tudom h a felhők fölött nem ül egy öreg csóka aki irányítja a világot és azt is tudom h a Biblia csak egy remek irodalmi mű és semmi több, ez pedig nem szabad h meghatározza a politikai életet.

2013. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező! "Jó", hogy kérdeztél, és főleg hogy hatalmas keresztényként tiszteletben tartod más ember hozzáállását a dolgokhoz. Olyan sötét vagy mint a holdvilágos jóéjszakát...

Köszönjük a trollkodást!

(És én még megpróbáltam komolyan válaszolni...)

2013. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

"Liberális és kommunista két eltérő ideológia aminek egymáshoz semmi köze sincs csak a hülyék mossák egybe."


de, csak közös van bennük, többek között pl. az internacionalizmus, nemzetietlenség!

Ráadásul azért is összemosható, mert Magyarországon a kommunizmus gyakorlói és leszármazottaik a liberalizmus eszméivel folytatatták rombolásukat! csak esmzét váltottak, de aki ma libeárlis, annak biztos régebb a kommunista körökben mozgott!

2013. dec. 23. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!