Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsicsökkentés csak kampány...

A rezsicsökkentés csak kampányfogás? Miért kell agyonreklámozni az egészet, hogy nehogy legyen aki nem hallja? Minek kell minden társasházba kirakni? Nem elég ha az emberek jól jártak vele, miért kell, hogy ezt szajkózzák folyamatosan?

Figyelt kérdés
Kb ez az egyetlen dolog amit a fidesz pozitívként tud felhozni és ezért ez az egyetlen amin hallatnak. És mindezt állami pénzen.
2013. dec. 23. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Köszönjük az ellen-kampányt. Csak úgy informálásképpen, ez a gyakorikerdesek.hu oldal, ahol hasznos információkat próbálnak az emberek megosztani egymással.
2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy csak kampányfogás. Ráadásul hazugság az egész, mert amit a kormány az egyik zsebbe látszólag visszaad, a másik zsebből sokszorosan elveszi, mivel jóval az infláció mértéke felett drágulnak a fogyasztási cikkek. Erről persze nem szól a fáma, csak a rezsicsökkentést nyomják orrba-szájba a sok szerencsétlennek. A közmédia 2010 óta amúgy is egy az egyben a Fidesz kampánycsatornája, semmi másról nem szólnak a hírek, csak a kormány népszerűsítéséről.
2013. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Igen, mert láthatóan a szolgáltatók trükközni akarnak, ezért szükség van arra, hogy a fogyasztók a kormánytól is tájékoztatást nyerjenek, mert láthatóan a szolgáltatóknak ez egy kínos kérdés..


[link]

2013. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Mondj már nekem egy példát, mi az ami olyan sokat drágult? Multikban van 30-40% akció, szerinted milyen profit mellett dolgoznak, ha ekkora akciókat tudnak csinálni?

Sarki kisboltban már 3 éve nem változott a tej ára és a tejföl még mindig olcsóbb, mint akciósan a multinál .. de sorolhatnám még!

2013. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Sarki kisboltban már 3 éve nem változott a tej ára és a tejföl még mindig olcsóbb, mint akciósan a multinál .. de sorolhatnám még!"


Akkor eddig vagy ő árulta baszott drágán vagy egyszerűen csak nem figyeled az árváltozást.

[link]


És ami azt illeti, ajánlom figyelmedbe a hírek olvasását is és akkor rájössz, hogy az elmúlt 3 évben hogyan nőttek az árak. Hidd el átlagban 20-40%-al emelkedtek.


De így is európához képest nagy az emelkedés.

[link]


persze tudom az MTI ezekről valahogy elfeledkezik.

2013. dec. 23. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A sarki kisboltban, ja... A kisvállalkozók MINDIG jóval drágábban árulnak, mint a multik. Ezt mindenki tudja, aki jár boltba.
2013. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár én nem a rezsicsökkentésben látom a gondjaim megoldását, hanem az adócsökkentésben (ugye, aki fizet legyen már könnyebb annak, ne aki medencét fűt),


DE mint politikai marketing ez egy igen hatékonyan működő eszköz.


Törvénnyel van rákényszerítve az összes szolgáltató, hogy az aktuális kormány ami ugye jelenleg igen erősen egy párthoz tartozik, tehát konkrétan egy párt tevékenységét reklámozza. Még az is meg van szabva, hogy hol, milyen felületen, mekkorában.


Nekem személy szerint ez már sok. Amikor a számláim rendezem nem vagyok kíváncsi az aktuális propagandára és zavar is.

2013. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A rezsicsökkentés csak kampányfogás?"


Kérdező te hol élsz? Minden politikai párt elsődleges célja, hogy minél több szavazatot kapjon. Nincs ebben semmi extra.

2013. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"A sarki kisboltban, ja... A kisvállalkozók MINDIG jóval drágábban árulnak, mint a multik. Ezt mindenki tudja, aki jár boltba."


lehet, hogy 2004ben ez igaz volt, de ma már közel se igaz. Csodálkozz rá a világra! Ma már belőled élnek a multik, te fizeted meg a kínai terjeszkedés árát. Pont úgy, amikor bejöttek olcsón le kellett tarolni a piacot és ezt a befektetést valahol máshol fizettették ki a fogyasztókkal.

2013. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13:03: képzeld, most is. Én ugyanis mindkét helyre járok.
2013. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!