Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok az úgynevezett...

Ti szavaznátok az úgynevezett "baloldali összefogásra" csak azért, hogy leváltsátok a fideszt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az E2014-PM szövetségre és az MSZP-re.


Én ki nem állhatom őket, de a fidesz még jobban gyűlölöm. Gyakorlatilag felosztották egymás között az országot, és kézi vezérlésűvé tették a jogállami intézményeket. Inkább költenek presztízs beruházásokra százmilliárdokat, mint gyermekétkeztetésre pármilliárdot vagy a Pető Intézetre pár százmilliót. Arról még nem is szóltam, hogy igyekeznek törvényi eszközökkel leválthatatlanná tenni magukat.



2013. dec. 25. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

http://www.youtube.com/watch?v=rynUPFxEwyk 8:50 től.

Az MSZP ugyanez.

2013. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem, soha,inkább levágnám a kezem amelyik beikszelné őket, pedig én is utálom ezt a penészes narancsot.


Én emlékszem mi volt az SZDSZ alatt.

És itt nem csak gazdasággal kapcsolatos dolgokról van szó, hanem annál jóval többről.


Együtt2014-PM. A PM az LMP-ből szakadt ki, az ideológiájuk, felfogásuk ugyanaz, mint anno az SZDSZ-nek.


Vannak ingatlanjaink, könnyen lehet, hogy az MSZP és gittegylete fészekrakóprogramot csinálna megint, amellyel olyan embereket költöztetnek az épületbe, akik hát, tudod "rajok". Ez leértékeli az ingatlant.

2013. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Soha , előbb nyelnék le keresztbe egy vizilovat. Elég volt ezekből a piszkos komcsikból.
2013. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Elment a maradék eszed is???

Mi bajod neked a Fidesszel mikor családi adókedvezményt is adott???

Még, h baloldal...

Minek, h menjen a hitelezés meg a segélyosztás ész nélkül???

2013. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Soha.
2013. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Elment a maradék eszed is???

Mi bajod neked a Fidesszel mikor családi adókedvezményt is adott???

Még, h baloldal...

Minek, h menjen a hitelezés meg a segélyosztás ész nélkül???"


Szerintem inkább neked pubikám. A családi adókedvezmény a magas jövedelműeknek kedvez, mivel minél nagyobb az adóalap, annál nagyobb a kedvezmény mértéke. Most lehet, hogy nincs segélyosztás, de átestünk a ló túloldalára. A rokkantnyugdíjasoknak alacsonyabb lett az illetményük, miközben a vagyonosok százezreket nyernek az egykulcsos adóval. A munkanélküli járadékot (amit csak azok kaphatnak, akik dolgoztak előtte, mert járulék alapú juttatás) három hónapra csökkentették, miközben több, mint egy év a munkához jutás a statisztikák szerint. Ezzel szemben akik a rendszer kegyeltjei, azok kapnak trafikot, fölldbérletet, zsíros és európai szinten is kirívóan drága állami tendereket, majd patikákat is, ha eljön annak az ideje. Kicsit nyisd már ki a csipádat te birka! Az ilyen ostoba emberek miatt van ebben a helyzetben az ország. Bújj már ki egy kicsit a viktor seggéből.

2013. dec. 25. 11:16
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
Családi adókedvezményre azt mondják kampányfogás , bár nem nagyon szoktak kampányolni választás előtt négy évvel.
2013. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se ért ahhoz amit csinálnia kéne, így semmi értelme cserélgetni őket, ahogy egy harmadik idiótát sem érdemes bevenni a buliba.
2013. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Én nem vagyok magas keresetű de még sem értek azzal egyet hogy aki többet keres többet adózzon. Ez egyet jelent azzal hogy aki jó eszű tudott tanulni szerencséje volt az életben mert jó álláshoz jutott azt büntessük és nyúljuk le a jövedelme jelentős részét. Az ilyen szerencsés emberek tudnak több gyereket vállalni és nevelni. Ne vedd már ki a szájukból az ételt. Szégyeld magad.
2013. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem szavaznék. A mostani ellenzék sem jobb, mint Orbánék.


"...miközben a vagyonosok százezreket nyernek az egykulcsos adóval. "


Felejtsétek már ez ezt a szamárságot. Ha neked Kolompár Armandó a sarkon kést nyom az oldaladba, de nem veszi el az összes pénzedet, hanem valamit meg is hagy neked, akkor te most nyertél??? :)

2013. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!