Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok az úgynevezett...

Ti szavaznátok az úgynevezett "baloldali összefogásra" csak azért, hogy leváltsátok a fideszt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az E2014-PM szövetségre és az MSZP-re.


Én ki nem állhatom őket, de a fidesz még jobban gyűlölöm. Gyakorlatilag felosztották egymás között az országot, és kézi vezérlésűvé tették a jogállami intézményeket. Inkább költenek presztízs beruházásokra százmilliárdokat, mint gyermekétkeztetésre pármilliárdot vagy a Pető Intézetre pár százmilliót. Arról még nem is szóltam, hogy igyekeznek törvényi eszközökkel leválthatatlanná tenni magukat.



2013. dec. 25. 10:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Kössz nem!


És azért mert bizonyos dolgokhoz való hozzáállásuk nem tetszik nekem, és hát már bizonyították, hogy "kormányoznak".


És hát a "rezsimleváltáson" kívül mást sem tudnak mondani.


Abban igazat adok, hogy cserélni kellene kormányt, de utána hogyan tovább?

2013. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát haver, ezzel a kérdéssel jól felsültél:)
2013. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem sültem fel vele. Nem voltak elvárásaim, csak a véleményetek érdekelt.
2013. dec. 25. 11:51
 14/24 A kérdező kommentje:

"Én nem vagyok magas keresetű de még sem értek azzal egyet hogy aki többet keres többet adózzon. Ez egyet jelent azzal hogy aki jó eszű tudott tanulni szerencséje volt az életben mert jó álláshoz jutott azt büntessük és nyúljuk le a jövedelme jelentős részét. Az ilyen szerencsés emberek tudnak több gyereket vállalni és nevelni. Ne vedd már ki a szájukból az ételt. Szégyeld magad."


Kivenni a szájukból az ételt? Azért ott még nem tartunk. Hozzá kell tenni, hogy az adójóváírás kivezetése miatt a kisebb keresetűek rosszabbul kerestek a kormányváltás után. Vajon az ő szájukból a falatot miért nem félted. Azt viszont nem veszed figyelembe, hogy aki jómódú és szerencsés, annak nagyobb felelőssége is van, és nagyobb a teherbíró képessége. Mellesleg teljesen felesleges az egyébként is jól keresőket támogatni, mert nekik azelőtt is megvolt a lehetőségük arra, hogy sok gyereket vállaljanak. Támogatásra az alsó középosztálynak és a középosztálynak van szüksége, nem a legfelső jövedelmi ötödnek.

2013. dec. 25. 11:56
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Veled ellentétben én nem vagyok irigy azokra akiknek jobban megy. De hát nem vagyunk egyformák.
2013. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél egy ostort és vágj végig azokon akik gazdagabbak nálad és a gyerekeket se hagyd ki. Hátha megnyugszol.
2013. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

"Mellesleg teljesen felesleges az egyébként is jól keresőket támogatni, ..."


Ez nem támogatás. Csak éppen kevésbé fosztod ki azokat, akik az ország fenntartásának a terhét amúgy is leginkább a hátukon viszik.

2013. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Veled ellentétben én nem vagyok irigy azokra akiknek jobban megy. De hát nem vagyunk egyformák."


"Vegyél egy ostort és vágj végig azokon akik gazdagabbak nálad és a gyerekeket se hagyd ki. Hátha megnyugszol."


Ez annyira gyerekes... Ha nincsenek érveitek, akkor a kérdezőt minősítgetitek. Egy szóval nem mondtam, hogy bármi bajon lenne a jómódú emberekkel, én a kormány politikáját kritizáltam. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy vegyél egy ostort, és vágj végig vele azokon, akik nálad szegényebbek. Irigységről pedig szó sincs. Ti mindig ezzel jöttök.

2013. dec. 25. 12:16
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem gyerekes csak az írásodból ez jön le.
2013. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként meg miért szavaznánk rájuk már egyszer meg buktak Gyurcsány lemondott mert halvány fogalma nem volt hogy kellene kormányozni. Most meg osztja az észt.Szánalmas banda. Egyébként azzal nem lehet választást nyerni hogy a fő programjuk váltsuk le Orbánt.
2013. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!