Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha Magyarország...

Fideszesek! Ha Magyarország jobban teljesít, miért vannak több száz méteres sorok mindenhol ingyenes ételosztásnál?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 12:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is sorba álltam az ingyen kajáért, mert éhes voltam és nem volt pénzem rá hó végén, hogy kaját vegyek a minimálbéres fizetésemből, diplomával.


Most jelenleg Angliában vagyok, és össze se lehet hasonlítani az itteni életszínvonalat az otthonival. Minden nap olvasom a sok hazugságot, amit a kormány nyomat, és az a legszomorúbb, hogy rengeteg ember el is hiszi. Eszem ágában sincs hazamenni. Ja és mielőtt jönne a hazaárulózás, meg hogy nem vagyok magyar... nehogy már a tényleges hazaáruló (tudjátok, összetett szó: aki a hazát árulja, eladósítja, elárverezi) orbán viktor merje már rám ezt mondani és ítélkezni felettem és egymillió másik magyar emberen.

2013. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem vagy hazaáruló! csak ahzug vagy! nehogy te is rákend a fideszre a kommunisták bűneit! szerinted amit romboltak a kommunistáka z elmúlt 8 év alatt azt hogy javítsa ki a fidesz 3 év alatt úgy hogy tökéletes legyen? lehetetlen kijavítani ilyen rövid idő alatt, de már egyre jobb minden! mert Orbán Viktor eltalálta mit kell csinlni és kezd a gyümölcs megérni! rezsicsökkentés van,a fizetések egyre magasabbak, a munaknélküliség csökken, stb.
2013. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
30%-os, engem nem versz át. Ez a fajta propagandaszöveg a 80-as IQ-val rendelkezőknél lehet bejön, de egyrészt én sem hülye nem vagyok, másrészt mióta itt élek Angliéban a saját szememmel látom, a saját bőrömön érzem, hogy milyennek is kellene lennie egy emberhez méltó életnek. Lehet, hogy nem a fidesz hibéja egyedül, hogy idaig jutottunk, de ők rakták fel a pontot az i-re. Ennél aljasabb, undorítóbb kormány még nem volt 1990 óta, mint a mostani. Ja, és ha tudni akarod, akkor a Kedves Vezéred is KISZ-titkár volt anno, ha már kommunistázunk, ugyebár... :)
2013. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%
Munkanélküliség csökkenés? Az meg hogy? Ha olyan sok állás lenne otthon, akkor gondolod minimálbérért dolgoztam volna? Vagy most Angliában lennék? Kit akarsz hülyének nézni? Ne rezsit csökkentsenek, hanem munkahelyet teremtsenek. Ja, hogy akkor nem lehet lopni, értem.
2013. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
30-ast nem kell komolyan venni, csak egy szerencsétlen narancsmániás :)
2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
[link] Már csak a tévedések elkerülése végett és hogy ne beszéljenek már sokan úgy mint ha ez csak Magyar probléma lenne.
2013. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
18%
És még annyi hogy lehet szeretni v. nem szeretni a fideszt de azért nem kell valótlanságokat állítani úgy beszéltek itt néhányan mintha szegénység csak Magyarországon lenne. Nem kell messzire menni a múltkor láttam egy dok. filmet Ukrajnárol az idősebbek arról panaszkodtak szivesen lennének Magyarországon szegény nyugdíjasok mert még akkor is jobb életük lenne mint most.
2013. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Fideszt,de ha a Jobbik lenne akkor is ennyi rászoruló lenne, csak az ételosztás maradna el.
2013. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!