Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tüntetik el Budapest...

Mikor tüntetik el Budapest szívéből a szovjet emlékművet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az marad, kap mellé egy párt is hamarosan, ugyanis lesz a német felsza.., akarom mondani a megszállásnak emlékműve:D
2014. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják eltüntetni. Senkinek nem árt, a halott katonák emlékműve, és nemzetközi megállapodás alapján nem bontható le.
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha jól tudom, cserébe az oroszoknál is van emlékmű a magyar katonák emlékére a Don-kanyarban.
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, ha jól tudom, cserébe az oroszoknál is van emlékmű a magyar katonák emlékére a Don-kanyarban."


Hozzá kell tenni, a magyar katonák gyilkolni mentek oda.

2014. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A magyar katonák a kommunizmus megfékezésére mentek oda a német bajtársakkal együtt... ha kimaradunk a háborúból akkor is 40 éves kommunizmus várt volna. Illene már a német hősöknek is állítani egyet, akik itt haltak meg magyar földön a közös érdekeinkért.
2014. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a ruszkik nem azért jöttek ide?
2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" Illene már a német hősöknek is állítani egyet, akik itt haltak meg magyar földön a közös érdekeinkért."


Huh :D Ja, pl. Budapest német megszállása, stb.

2014. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A magyarok nem erőszakolták végig a fél Szovjetunió női lakosságát.


Mellesleg a magyar katonáknak van szobra a Donnál és nem horogkeresztes emlékmű van nekik odaállítva, míg nálunk itt a sarló-kalapács és az ötágú, szovjet csillag.


Szerintem ha nálunk az emlékmű célzottan az elesett, orosz katonáknak lenne állítva mindenféle önkényuralmi jelkép nélkül, akkor nagyon keveseknek lenne kifogása ellene.

2014. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A magyarok nem erőszakolták végig a fél Szovjetunió női lakosságát. "


[link]

2014. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem nevezném megszállásnak... Inkább hadosztályokat küldtek a főváros és az ország védelmében. Nem romboltak le semmit, nem lövöldöztek, nem fosztogattak, nem erőszakoltak meg senkit valószínűleg. Az amerikai-angol-szovjet bombázás már kevésbé volt kíméletes.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!