Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi a bizonyíték...

Szerintetek mi a bizonyíték arra, hogy a Jobbikot nem az MSZP hozta létre?

Figyelt kérdés
Több helyről is hallottam már ezt a feltevést, hogy a Jobbikot az MSZP (baloldal) hozta létre, de nem tudom hogy mennyire igaz.
2014. jan. 3. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hazugság, smemi értelme nem lenne. Valami forrást mutass már.
2014. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az MSZP szerint, meg a Fidesz hozta létre.


Igazából egyik sem.

2014. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
pedig az mszp hozta létre, hogy a fidesztől ellopja a joobboldali szavazatokat!!!
2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a bizonyiték mint arra az állitásra, hogy a parlament épületét lepkeszellentésböl épitették.
2014. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lindmayer ***** válasza:

és mi a bizonyíték, hogy az mszp hozta léte?

mert a mende-monda nem az

2014. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobbikot a Republikánus párt hozta létre.
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rémuralom ***** válasza:
Mi a bizonyíték arra, hogy nem te loptad el a tízóraimat, kedves kérdező? Tudod, a római jog nem úgy működik ám, hogy rádfogok valami mocsokságot, aztán be kell bizonyítanod, hogy te azt nem követted el, hanem úgy, hogy ha rádfogok valami mocsokságot, akkor nekem be kell bizonyítanom, hogy te azt elkövetted, különben még akár vissza is nyalhat a fagyi.
2014. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos én azt, hogy nem az MSZP hozta létre elég egyszerűen indokolnám.

A Jobbik 2003-ban jött léttre mikor még volt elég jobboldali párt, hogy gyengítse. Nem lehetett tudni, hogy végleg meg semmisültek-e az olyan pártok, mint a MIÉP vagy az kisgazdák. Ráadásul az MDF is komoly ilyen jellegű erőnek számított.

3. A Jobbikot a 2006-os őszi események erősítették meg és nem az MSZP.

4. Az MSZP és a Jobbik áll egymástól legmesszebb. 2014-től pedig úgy vélem Fidesz-KDNP- MSZP koalíciós kormány lesz.

Hisz az elmúlt 4 évben az MSZP és a Fidesz is gyengült a Jobbik pedig erősödött. Legalábbis az előre hozott választási eredmények ezt mutatják.

2014. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!