Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Ferge Zsuzsa...

Mit gondoltok Ferge Zsuzsa véleményéről? Szerintetek jól látja a magyar szociálpolitika helyzetét?


2014. jan. 3. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem.


1. Eléggé a múltban él a hölgy,(82 éves) már nem szocializmus van.


2. Ferge Zsuzsanna nem megbízható személy.

2014. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nem.


1. Eléggé a múltban él a hölgy,(82 éves) már nem szocializmus van.


2. Ferge Zsuzsanna nem megbízható személy.

"


Félreérted a kérdést. Nem Ferge Zsuzsa életkorára vagyok kíváncsi, sem pedig arra, hogy magát a személyt mennyire tartod megbízhatónak. A véleményéről van szó.


A videót ilyen gyorsan végig is nézted? Vagy már láttad korábban? Ha láttad, akkor pedig nem értem az első állításod, hiszen (legalábbis a videó alapján), semmi nyoma nincs annak, hogy Ő a szocializmusban élne.

2014. jan. 3. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az aki falopásra "buzdít"?


Hát nem mondhatni.

2014. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ez az aki falopásra "buzdít"?


Hát nem mondhatni."


A videó alapján, én úgy látom, hogy aki úgy gondolja, hogy falopásra buzdít, az vagy nem ismeri a véleményét, vagy pedig szándékosan akarja rossz színben feltüntetni. Ugyanis a videóban pontosan arról beszélt, hogy hogyan lehetne az ilyen problémákat (például megélhetési bűnözés), megoldani.


Én is láttam azt a videót, ahol állítólag falopásra buzdít, de ott a teljes szövegkörnyezetből is kiderül, hogy szó sincs arról, hogy úgy gondolná, hogy a falopás jó dolog.

2014. jan. 3. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Igen jól látja. Bár Ő nem a véleményét mondta el, hanem a helyzet bonyolultságát vázolta, azaz mintegy a tényeket mondta el. Ha ezen a vonalon megyünk, akkor végeredményben arra az egyébként általános problémához jutunk, hogy nem a szaktudás alapján történik az intézkedések meghozatala. A döntéshozók tudása elég korlátozott a problémáknak egy bizonyos mélységét elérve és utána már tudományosan nem megalapozott döntések születnek politikai, szubjektív vagy egyéb módon. Hozzáteszem, ez nemcsak a szociálpolitikára vonatkozik, de a gazdaság, az oktatás, sőt a művészet bármely területére is.

Aki meg Ferge Zsuzsa 82 évével hozakodik elő, őszintén kívánom, hogy csak fele annyi esze és tudása legyen, mint Ferge Zsuzsának és már akkor is tízszer annyi lenne, mint most van.

2014. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ferge-MOSTFIGYELJ!-teges?
2014. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól mondja. A magyar ember ha csak fát lopna.....
2014. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Galamb András ***** válasza:
Nem jó gondolkodás, ma fát lopj holnap meg kitudja mit.
2014. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem jó gondolkodás, ma fát lopj holnap meg kitudja mit."


Bocs láttad a videót?


Amúgy meg mi a különbség aközött ha valaki fát vagy vasat lop ugyanakkora értékben? Nem sok

2014. jan. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!