Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy trafikban megölnek egy...

Ha egy trafikban megölnek egy vásárlót, akkor a magyar állam perelhető?

Figyelt kérdés
Gondatlanság miatt perelhető? Amennyi rablás van, ez előbb utóbb bekövetkezik. Se ki, se be nem lehet látni az elsötétített ablakokon az okos törvényalkotók miatt. Az meg külön poén, hogy minek van ablak, ha nem lehet rajta átlátni. Narancsország.
2014. jan. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráfogják hogy rossz rablót fogott ki, szerinted bárki is megmozdítaná az eljárást pozitív irányba?

De azzal is érvelhet az ember hogy annak tudatában dolgozott ott, hogy fokozott veszélynek van kitéve


Amúgy meg mire fel kéne perelni az államot? Nem lehet egy ember olyan mulya hogy nem tudja feltalálni magát, Ha én dolgoznék ilyen helyen, a minimum egy gumilövedékes fegyver meg baseball ütő lenne a pult alatt, így már bárki megtudja védeni magát, egy eladó nő se kerülne pénztárba azért mert szemen fújt gázspray-vel egy 90kg-os férfit.


Amerikában az olyan boltokat amelyek veszélyeztetve vannak, szintén ilyen módon védik, csak szét kell nézni youtube-on a kamera felvételek után

21/F

2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lindmayer ***** válasza:

én dolgoztam egy személyes éjjel-nappaliban éjszaka, és ott tényleg volt a pult alatt egy ütő meg egy gázspray is, és a munkáltatói utasítás az volt, hogy szükség esetén használandó; szerinted a trafikokban ne lenne ilyen?

amúgy a gyilkost lehetne simán perelni(függetlenül attól, hogy trafikban vagy máshol tette-e)

2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Te kb olyan hülye vagy, mint az a család, amelyik perelni akarta azt az embert, aki fát ültetett az út mellé, és ők neki mentek. :D
2014. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!