Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a DK kampány...

Mi a véleményetek a DK kampányfilmjéről? Szerintetek hatásos vagy ér valamit, ha ilyen stílust képviselnek?

Figyelt kérdés

A 3. perctől érdekes.


http://www.youtube.com/watch?v=Vx0AaXwINlM


2014. jan. 4. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ízléstelen-

Miért van ennyi pösze ember (ebben a videóban is)? de a hahások között is rengetegen vannak. Ez valami új divat?

2014. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Legalja. Egyszerűen undorító.
2014. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Jééézusom... Érdekes ez az elejétől fogva, végig ugyanaz a stílus, csak a bemutatkozásban nincs kit k.ur.vázni.


Nem, szerintem nem szerencsés. Végig arról beszélnek, hogy valakit le kell győzni, fölé kerekedni. Ez szerintem csak annak lehet szimpatikus, aki gyűlöletet érez a Fidesz irányába.

Mondjuk én inkább konkrétumokat szeretnék hallani, pl. mit hogyan terveznek, mik az elképzeléseik és hogyan fogják megvalósítani, ha mi, a tisztelt választók leszünk olyan kegyesek, hogy engedjük őket tenni az országért.


Az lenne a jó, ha két választás között jobban lehetne hatni azokra akiket megválasztunk. Mondjuk nem úgy, hogy amikor hazajön Pestről megvárom a háza előtt és eltörtöm a lapátnyelet a hátán... Hanem szép szóval, úgy hogy hajlandóak is érteni belőle.

2014. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Merem remélni ennyire még nem züllött le az ország erkölcsileg hogy erre legyen igény. Szánalmas bohócok kivéve Vadait mert ő maga a Sátán.
2014. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég züllött országban élünk, nem?
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem feri, hogy neked 6 évig teljhatalad volt az ország élén miért nem csináltál semmit ezzel a kurv a országgal?
2014. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3. perctől az Őszödi beszédből ragad ki részleteket.
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már eleve meg sem nézem ezt a förtelmes degenerált koalíciós izét.
2014. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Udorító!


Kikérem magamnak, hogy az Országomat efféle alpári szélhámosok nyítlan és büntetlenül krvázhassák.


A szólászabadság nem jelenti azt, hogy szabadon lehet sértegetni bárkinek, bármit és bárkit.


Kinek az érdeke az ,hogy ezeket a bukott, leszerepelt, tudásuk legajavát 8 évig "bizonyító" szélhámosokat még mindig a köztudatban tartják?

Kiknek a hanyagsága az ,hogy országellenes és népellenes bűneikért még nem lettek felelősségre vonva és a törvény szerint elítélve?

2014. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!