Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keleti pályaudvar környéke...

A keleti pályaudvar környéke mennyire cigányosodott?

Figyelt kérdés

Lakhatásilag érdekelne, melyen a környék?

Lakható, veszélyes?

Segítene aki gyakran jár arra? Este, nappal milyen?


A válaszokat előre is köszönöm.



#Budapest #lakhatás #keteti pályaudvar
2014. jan. 5. 14:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
A Keletinél,meg a Garayban csomószor járok haza buli után,soha semmi nem történt.
2014. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki milyen okos.


Én itt lakok már 7 éve a keletinél és soha semmi gáz nem volt.A alkásom ablaka a Keletire néz,cigány nem is lakik a házban.


A közlekedés kiváló,lassan indul a 4-es metró is. A tér is kész van lassan és szép lesz.Már Baross Gábor (a tér névadója) szobra is a tér közepén van.Szerintem ne hallgass ezekre a minden rossz tipusú kommentelőkre.


Éjszaka járok haza a munka miatt,de soha nincs semmi gond. :)

2014. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szóval Én ajánlom neked,minden karnyújtásnyira,soha nem kihalt és egyre rendezettebb. ;)Márciusra kész lesz teljesen a tér is.
2014. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyetemistaként költöztem oda, 5 évig laktam ott, én szerettem a környéket. Minden (bolt, piac, edzőterem....) közel van, a tömegközlekedés kiváló. Én lányként sosem féltem ott, pedig bulikból egyedül jártam haza, illetve munkából is este jártam haza. A házban szintén nem volt cigány, a belső, kis utcákban azért akadnak, de nem volt problémám velük.
2019. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!