Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éltetik és erőltetik az...

Miért éltetik és erőltetik az EU-t a szavazópolgárok?

Figyelt kérdés

Korlátlan számú szakember alapos kutatással bebizonyította és rengeteg számadatot soroltattak fel, hogy az EU jelenléte mekkora kártékonysággal bír a magyar gazdaság rovására. Egy gazdaságilag kártékony szervezetbeli tagságot miért akarják a polgárok ?


Vagy ott vannak a fősodratú média által közölt hírek, amikből kitűnik, hogy az EU kettős mércét alkalmaz és pátyolgatja a bevándorlókat és a cigányokat. A nyugati, európai értékrendet megtartani akaró emberek miért éltetik a cigányokat és a beilleszkedni nem akaró, Sariah-t bevezetni akaró muszlim, fekete bevándorlókat pátyolgató EU-t ?


2014. jan. 9. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért ez a korlátlan számú szakember kicsit túlzás mert én ezek mellet sok szakembert hallottam aki meg az eu mellet érvelt.
2014. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szavaztam az EU-ra.
2014. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Az Eu-val nem lenne baj, hogyha nem a liberalizmus lenne a fő ideológiája.

Az egyént és jogait a közösség elé helyezi.


Ja, meg a menekültpolitikájuk is botrányos.

Havonta sok-sok menekült érkezik a déli tagállamokba, akik mivel EU tagok, ezért kötelező befogadniuk meg eltartani őket.Görögország, Olaszország már csurig van velük.


Ja, szintén a liberális politika következménye, hogy az egyik francia nagyváros, Marseille Európa legveszélyesebb városa lett, bizony egy hiper, szuper gazdag nyugat-európai ország egyik nagyváros a legveszélyesebb az EU-ban.A város 40 százaléka nem európai ember.Rosszabb, mint Ózd, pedig az sem kutya.


Ez mind ennek az ideológiának köszönhető, amit úgy hívnak:liberalizmus.


Mert ugyebár rosszat mondani a bevándorlóra/cigányra nem lehet, mert az rasszizmuskirekesztésfasizmusnácizmus.

Ahogy Magyarországon, úgy Nyugat-Európában is mindent megengednek a bevándorlóknak, kinyalják a valagukat.

2014. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Több az előnye, mint a hátránya. Én igennel szavaztam és most is azt tenném. Ha kilépnénk, akkor itthagynám az országot.
2014. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Igen én is így gondolom. Több az előnye mint hátránya.

Azt nem értem h miért a liberalizmust akarják bemocskolni. Az egyén előrébb helyezi a közösség érdekétől szerinted ez rossz? Egyén szabadság joga a legfontosabb h legyen mert ha az megszűnik onnantól már nem élsz szabadon. Egy közösség is egyénekből áll ha pedig nekik kedvezünk akkor a közösségnek is.

2014. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert ostobák.
2014. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

"Korlátlan számú szakember alapos kutatással bebizonyította és rengeteg számadatot soroltattak fel, hogy az EU jelenléte mekkora kártékonysággal bír a magyar gazdaság rovására. "


Itt még olyan emberek is szoktak írogatni, akik szerint a multikra szükség van és nemhogy kihajtani nem kellene őket, de még többet ide kéne csődíteni külföldről. Komolyan az ilyenektől vársz értelmes választ?

2014. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

"Azért ez a korlátlan számú szakember kicsit túlzás mert én ezek mellet sok szakembert hallottam aki meg az eu mellet érvelt."


Ha az Eu mellett érvelt akkor honnan veszed, hogy szakember? Jahh mert azt mondta. :D

2014. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

"Én igennel szavaztam és most is azt tenném."


És az ilyeneknek akarod elmagyarázni mennyire kártékony az Eu? Ezek olyanok mint a ló a szemellenzővel.

2014. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyem nemzetközi piacra dolgozik. Minden nap látom milyen fontos az EU. Az EU hibája maximum az, hogy még nem eléggé egységes.
2014. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!